конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. - Сторінка 12 - Форум
Понеділок, 05.12.2016, 03:24

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 12 з 13«1210111213»
Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується.
LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 07:41 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго дня усім членам Всеукраїнської ради старшокласників!!!

Тема зустрічі: Організація роботи ВРС.
Питання:
1. Створення бази даних членів ВРС, голів та членів комісій.

Прошу направити прикріпленим файлом на електронну адресу vrs_2010@mail.ru заповнену анкету члена ВРС чи члена комісії. Бланки були розіслані раніше. хто не отримав, занчить ваша адреса в анкетах, які ви заповнювали була неточною. Напишіть листа і дайте знати, що це ваша ел.адреса і ми направимо вам матеріали і бланки анкет.

2. Напишіть, будь ласка, тут на форумі, чи отримали на свої електронні пошти пакет документів по ВРС.

Усі інші питання ввечері.

Частина учасників зустрічі працюватиме у форумі вперше і можуть не зайти у тему. Тому вона буде відкритою на час нашого спілкування. Далі обговоримо як діяти.

До зустрічі!!!

Прикріплення: 0694328.gif(6Kb)

ВікаДата: Середа, 13.10.2010, 22:47 | Повідомлення # 166
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Усім, привітик!!!
Вікторія Гаврилюк м. Івано - Франківськ
Нарешті, сьогодні змогла зареєструватися на сайті, пробувала вже тиждень не приходило підтвердження.Тому прошу, вибачення, що пізно включилася в роботу. Зустріч із начальником міського, обласного управлінь освіти відбулося, ще 21 жовтня заплановано мій виступ на нараді районих начальників управлінь. Усі документи отримала, дякую велике, анкету члена ВРС вишлю вам завтра Тетяна Миколаївна, а нажаль усе що повязано з обласною радою нажаль не можу вислати, тому що як такої обласної ради учнівського самоврядування яка функціонує немає. Але роблю все можливе для ініціювання і створення її як дієвого органу. 22 жовтня відбудеться загальноміська учнівська конференція, куди мають бути запрошенні лідери з області, а також у листопаді міська рада учнівського самоврядування м. Івано - Франківська ініціювала проведення обласного зїзду. Зараз працюємо над питанням обласної учнівської ради. З нетерпінням чекаю зустрічі в Мукачеві!!! Усім успіху, натхнення, перемог!!!

LitoДата: Четвер, 14.10.2010, 00:33 | Повідомлення # 167
Полковник
Йостап,
Доброго дня Остапе!
Пакет документів висилаю. І рада тебе бачити на форумі!!!

LitoДата: Четвер, 14.10.2010, 00:37 | Повідомлення # 168
Полковник
Віка,
Доброго дня, Вітусю! Теж рада тебе бачити на форумі. Дякую за інформацію. Зроби мені невелику заміточку на сайт іх фотографіями. Для Новин.
Якщо потрібна допомога, гукай. І я допоможу, і ті, хто вже має досвід, теж відгукнуться!!!
Всього найкращого! До зустрічі!

LitoДата: Четвер, 14.10.2010, 01:04 | Повідомлення # 169
Полковник
Хороші мої!
Може трапитися, що кілька днів я не зможу вийти на сайт, в інтернет. Не хвилюйтеся, пишіть. Я спробую в суботу і неділю дати вам усі відповіді і необхідну інформацію. Якщо щось термінове, телефонуйте, обовязково.
До зустрічі!!! І успіхів вам усім!!!

Прикріплення: 3611337.jpg(37Kb)

ЙостапДата: Четвер, 14.10.2010, 16:22 | Повідомлення # 170
Сержант
Репутація: 0
Lito,
отримав, дякую)
теж прошу вибачення, за те що пізно долучився... брав участь у молодіжній школі з документалістики в Євпаторії, і доступу до і-нету не мав(

ValeriyДата: Четвер, 14.10.2010, 23:28 | Повідомлення # 171
Майор
Отлично, мы потихоньку включаемся - это уже показатель!!! 19 числа у нас заседание - об этом не забывайте! Если нужно, пишите мне вконтакте, отвечу на все вопросы, если конечно, буду распологать данными. Все удачи=))

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: П`ятниця, 15.10.2010, 20:24 | Повідомлення # 172
Підполковник
Тетяно Миколаївно, в мене проблеми!

Я не знаю з ким мені зв"язатись щодо поїздки в Мукачево! sad

І звіт про роботу обласної ради старшокласників теж не можу дати тому,
що вона чомусь не хоче зі мною співпрацювати! sad

Додано (15.10.2010, 20:24)
---------------------------------------------
Надіюсь, що все буде добре! biggrin

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Субота, 16.10.2010, 20:57 | Повідомлення # 173
Майор
14.10.2010 г. В ОШ №11 г. Евпатория, проходило мероприятие политической направленности, связанное с выборами в местный совет. Целевая группа – учащиеся 10-тых классов и учителя школы. На этом мероприятии обсуждалось два вопроса, относящихся к реальному положению в стране:
1. Отмена конституционной реформы 2004 г. Что лучше президентско-парламентская или парламентско-президентская республика в Украине?
2. Закон о выборах депутатов местных советов: смешанная или пропорциональная система выборов?
Основная цель этого мероприятия: обсудить особенности политической действительности в стране, ввести в курс дела учителей (они, как избиратели, скоро будут выбирать депутатов в местный совет).
10-тиклассники тщательно подготовились, распределив составные части задания между собой (3 класса – три части задания): первый 10 класс за одну систему, второй, за другую и третий 10 класс выполнял роль экспертов (сделать анализ и вынести вердикт, кто победил в обсуждении, чьи аргументы были точнее). Обсуждения проходили в форме дебатов, учащиеся все материалы, выступления готовили самостоятельно, без помощи учителей (сами учителя были нейтральными слушателями).
Дискуссия была по-настоящему «горячей», каждый отстаивал свою точку зрения, задавалось множество точных вопросов, поэтому было очень интересно, как ученикам, так и учителям. Одна из задач мероприятия: «Привлечь учащихся школы к обсуждению политической действительности в стране» - была выполнена на 100 %.
Такой метод работы, во-первых помог 10-классникам открыть для себя что-то новое, связанное с политикой в Украине, во-вторых показал учителям школы структуру власти в нашей стране и происходящие в ней изменения.
И участники, и зрители получили от этого мероприятие самое главное: информацию и опыт. Все остались довольны!

Додано (16.10.2010, 20:57)
Увы фотографий с этого мероприятия у меня нет(((... Я писал эту статью, просто для того, чтобы показать вам, насколько хорош такой метод работы, как для введения в курс серьезных вопросов учителей, так и для всесторонней развитости учеников!!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ЙостапДата: Субота, 16.10.2010, 21:50 | Повідомлення # 174
Сержант
Дмитро,
в мене схожа проблема...( до того ж не знаю, чи взагалі наказ на мене приходив..=(

ДмитроДата: Субота, 16.10.2010, 23:03 | Повідомлення # 175
Підполковник
Остапе,
поглянь на цьому сайті в розділі Всеукраїнська Рада Старшокласників чи є твоє там прізвище у наказі! smile

biggrin

Додано (16.10.2010, 23:03)
Надіюсь, що ти знайдеш там своє прізвище! smile

Які справи, таке й життя

ЙостапДата: Субота, 16.10.2010, 23:33 | Повідомлення # 176
Сержант
ось тут?.. http://www.liderorg.at.ua/forum/2-4-1
наче немає=(

ДмитроДата: Неділя, 17.10.2010, 12:53 | Повідомлення # 177
Підполковник
А хто там їде від Львівської області?

Українська Яна зі Львова? surprised

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Неділя, 17.10.2010, 13:40 | Повідомлення # 178
Майор
Из Львовской области Гудзан Яна

Додано (17.10.2010, 13:40)
Украинская Яна из Ривненской области насколько мне не изменяет память!

ЙостапДата: Неділя, 17.10.2010, 17:37 | Повідомлення # 179
Сержант
Яни Гудзан теж немає там...
і вона наче і не входить в саму раду О_о

ValeriyДата: Неділя, 17.10.2010, 19:24 | Повідомлення # 180
Майор
Я же только что приказ смотрел!!!

Додано (17.10.2010, 19:24)
Она там есть!!!

Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 12 з 13«1210111213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz