конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. - Сторінка 3 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:11

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 13«123451213»
Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується.
LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 07:41 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго дня усім членам Всеукраїнської ради старшокласників!!!

Тема зустрічі: Організація роботи ВРС.
Питання:
1. Створення бази даних членів ВРС, голів та членів комісій.

Прошу направити прикріпленим файлом на електронну адресу vrs_2010@mail.ru заповнену анкету члена ВРС чи члена комісії. Бланки були розіслані раніше. хто не отримав, занчить ваша адреса в анкетах, які ви заповнювали була неточною. Напишіть листа і дайте знати, що це ваша ел.адреса і ми направимо вам матеріали і бланки анкет.

2. Напишіть, будь ласка, тут на форумі, чи отримали на свої електронні пошти пакет документів по ВРС.

Усі інші питання ввечері.

Частина учасників зустрічі працюватиме у форумі вперше і можуть не зайти у тему. Тому вона буде відкритою на час нашого спілкування. Далі обговоримо як діяти.

До зустрічі!!!

Прикріплення: 0694328.gif(6Kb)

Asha-KoraДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:28 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Пользователи
Репутація: 0
3.
Для того, щоб відчулося, що в Україні є самоврядування дітей, потрібно організувати відправлення інформаційних матеріалів про події, заходи, результати роботи обласних, районних, міських органів самоврядування дітей та учнівської молоді. Про це ми теж домовлялися. Поки що інформації не було ні від кого.
Зробіть невеликі повідомлення, що в кого в області у різних напрямах роботи. Можливо, щось цікавого є у районах.
Як з цим питання? Реально чи ні?

Это реально, но не в данный момент! Сейчас лично у меня в Крыму идет подготовка плана работы, то есть как таковых еще мероприятий не было, только тренинги небольшие и т п. Я отдал бланк, где должно рассказываться о работе областной рады, своему координатору. Пришлю в ближайшее время это все!

Я вважаю можна зробити це поступово...

MARINKAДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:29 | Повідомлення # 32
Рядовий
Валер, если я не ошибаюсь, то ми пока занимаемся установкой связей между областями в комиссиях, а с февраля уже будем осуществлять проектЫ... я не права??

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:31 | Повідомлення # 33
Полковник
Це класно. Значить справа піде.

Nebo237Дата: Вівторок, 05.10.2010, 21:31 | Повідомлення # 34
Рядовий
Сьогодні відбулося засідання учнівського Чернігівського парламенту.Відправлю матеріали,вже з наступного тижня.Так як було поки що усне обговорення.На наступному засіданні буде затвердженно план роботи.Так все реально. В школах уже працюють деякі проекти. Що стосуються районних центрів,то даною інформацією,ще не цікавились.Наприклад на цьому тижні в школі №35,пройшов конкурс між старшими класами на найкращу осінню композицію,потім для виявлення талантів в школі проведено концерт "Агов,шукаємо таланти!", конкурс малюнка на осіннютему в молодших та середніх класах і планується проведення тематичної дискотеки в пятницю.Більш точну,опрацьовану інформацію надам,після наступного засідання обласного парламенту,яке відбудеться на цьому тижні.

AzazelДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:31 | Повідомлення # 35
Сержант
Я пропоную провести квест, з тематикою можна легко визначитись. Спочатку провести в місті, районі, потім вибрати кращих на область, а звідти вже на Україну.

Поспішай повільно й прийдеш вчасно.

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:32 | Повідомлення # 36
Майор
"Валер, если я не ошибаюсь, то ми пока занимаемся установкой связей между областями в комиссиях, а с февраля уже будем осуществлять проектЫ... я не права??"

В каком то плане ты права! Но я не прошу у вас прям 20 ти томных отчетов! Я прошу прикинуть в голове, что можно сделать в то время, чтобы не бегать потом! Просто, как идею!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:34 | Повідомлення # 37
Підполковник
Наш районний парламент починає працювати з наступного четверга...й так працюватиме щочетверга

Найбільше зараз нас хвилює дитяча жорстокість cool

Додано (05.10.2010, 21:34)
---------------------------------------------
А для чого саме цей квест?

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:35 | Повідомлення # 38
Майор
"Я пропоную провести квест, з тематикою можна легко визначитись. Спочатку провести в місті, районі, потім вибрати кращих на область, а звідти вже на Україну. "

Отлично!!! Согласен - квест отличная вещь!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:38 | Повідомлення # 39
Підполковник
То для чого цей квест?
Кого і куди обирати?

Додано (05.10.2010, 21:38)
moonw

Які справи, таке й життя

Asha-KoraДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:38 | Повідомлення # 40
Сержант
Детальніше про квест розкажіть будь-ласка..

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 41
Майор
Ах да! Точно, что то я немного глуплю, потому что сам еще не успел очухаться! Сегодня в городе Евпатория проводился конкурс ученических проектов (финал) "Шаги молодежи в будущее Евпатории". После очень долгих совещаний были выбраны 5 проектов, которые были сегодня презентованы! Мой проект: "Возрождение и сохранение родников в районе озера Мойнаки", был одним из них и я выиграл гранд на его реализацию (1000 гривень). Само мероприятие организовывалось Городским ученическим парламентом и ЦДЮТ

AzazelДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 42
Сержант
Цитата:
Додано (05.10.2010, 21:34) [Дмитро]
А для чого саме цей квест?

Відповідь:
Квест - це вирішення завданнь на швидкість, завдання знаходяться у різних місцях, які потрібно шукати по підказках.
Вигідність квесту в тому, що завдання можуть бути будь-якої тематики.
Чим корисний квест? Ну по перше він розвиває логіку та фізичні здібності, а по друге - це цікавий і активний відпочинок.

Поспішай повільно й прийдеш вчасно.

ДмитроДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:40 | Повідомлення # 43
Підполковник
Молодець, Валерій!

Вітаю!!!

І все ж, що то за квест пропонує шановне панство?

Які справи, таке й життя

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:41 | Повідомлення # 44
Полковник
Скажіть, будь ласка, чи реально зараз робити другий номер газети? Чи реально зробити передплату? Сьогодні стоїть питання буде газета чи ні? У кого яка думка? Що можна зробити, щоб швидше пішла передплата на газету?

ДмитроДата: Вівторок, 05.10.2010, 21:42 | Повідомлення # 45
Підполковник
Я розумію, що квест це цікаво...і тому подібне...

Але за якою темою проводити і навіщо його???

Які справи, таке й життя

Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 3 з 13«123451213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz