конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. - Сторінка 6 - Форум
П`ятниця, 09.12.2016, 04:51

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 13«12456781213»
Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується.
LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 07:41 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго дня усім членам Всеукраїнської ради старшокласників!!!

Тема зустрічі: Організація роботи ВРС.
Питання:
1. Створення бази даних членів ВРС, голів та членів комісій.

Прошу направити прикріпленим файлом на електронну адресу vrs_2010@mail.ru заповнену анкету члена ВРС чи члена комісії. Бланки були розіслані раніше. хто не отримав, занчить ваша адреса в анкетах, які ви заповнювали була неточною. Напишіть листа і дайте знати, що це ваша ел.адреса і ми направимо вам матеріали і бланки анкет.

2. Напишіть, будь ласка, тут на форумі, чи отримали на свої електронні пошти пакет документів по ВРС.

Усі інші питання ввечері.

Частина учасників зустрічі працюватиме у форумі вперше і можуть не зайти у тему. Тому вона буде відкритою на час нашого спілкування. Далі обговоримо як діяти.

До зустрічі!!!

Прикріплення: 0694328.gif(6Kb)

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:11 | Повідомлення # 76
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Отлично, самое главное решено, вектор задан=). Присылайте Татьяне Николаевне анкеты и о деятельности ваших организаций - это самое главное. И не забудьте подписаться на газету! Сейчас и я тоже пойду, мне нужно читать по украински=).

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:12 | Повідомлення # 77
Полковник
уже давайте в одному місці. Завтра вже буде на сайті наша сторінка, всі матеріали, плани, пограми, новини. Тож спілкуємося тут. А контакт, для особистих переписок...

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:14 | Повідомлення # 78
Полковник
Розішліть адресу сайту по школах. Нехай заходять по інших темах, по кожній комісії. Вночі додам решту комісій. Тож нехай спілкуються, спорять, пропонують, обмінюються досвідом.

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:17 | Повідомлення # 79
Майор
"уже давайте в одному місці. Завтра вже буде на сайті наша сторінка, всі матеріали, плани, пограми, новини. Тож спілкуємося тут. А контакт, для особистих переписок..."

Татьяна Николаевна: вконтакте легче общаться! Наша группа вконтакте будет как черновой вариант обсуждений, то есть мы там обсудим, придем к консенсусу, а потом на официальном заседании все перенесем (уже решения все) сюда. Мне кажется так правильней!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

MARINKAДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:17 | Повідомлення # 80
Рядовий
Тетяна Миколаївна, я відправляла вам на електронну пошту анкети, що не встигла в Артеці віддати. Ви їх отримали??

RodionДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:17 | Повідомлення # 81
Лейтенант
Репутація: 3
Я все перечитав. Дуже радий був вас усiх побачити, навiть у такiй обстановцi..Як не ми, то хто!?Ми пiднiмемо самоврядування на високий рiвень! Всiм дякую за обговорення. Дозустрiчi! smile

СашенькаДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:20 | Повідомлення # 82
Рядовий
Прмвіт всім!!!!! Вибачаюсь за запізнення!!!!! Не могла розібратись на сайті, довго не реєструвало!!!!!!!!!
Так, smile з нетерпінням чекаю всіх в Мукачеві!!!!!!!!

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:21 | Повідомлення # 83
Полковник
Усім дякую! Наступного разу усі разом 19 жовтня. А між цими датами, спілкуємося, кому коли зручно. Ще разьпрошу, кожен, дайте мені інформацію по усіх питаннях, які я вам ставила.
ТОж усім дякую. До завтра відповім усім на все і направлю усю інформацію. Дивіться завтра-післязавтра на головну сторінку сайту. вже буде розділ "ВРС". Направляйте новини, матеріали, інформацію у кожну тему. Підключайте більшу кількість дітей до перегляду сайту та спілкування у форумі. Таким чином, більше зможимо включати в нашу роботу.

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:22 | Повідомлення # 84
Полковник
Всі плани і матеріали завтра вишлю і, крім цього, виставлю на сайт завтра-після-завтра.

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:25 | Повідомлення # 85
Полковник
Валера, метаться туда и сюда сложно. надо, чтобы вся переписка была в одном месте. В следующий раз попробуем, в скайпе, с помощью микрофона.

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:25 | Повідомлення # 86
Полковник
Хотя и в контакте общаться тоже можно. Но основная переписка, лучше здесь.

ValeriyДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:27 | Повідомлення # 87
Майор
Тогда пришлете еще план ВРС на вот этот маил: janeair166@gmail.com. Это Яны Гудзан, просто у нее в четверг конференция, она должна будет рассказывать о нас!!!

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:27 | Повідомлення # 88
Полковник
Тетяно Миколаiвна, новi реквiзити на газету e?

Нові реквізити на газету вже на сайті. Зайдіть у розділ "Газета лідер-клуб"

СашенькаДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:33 | Повідомлення # 89
Рядовий
Перечитала все!!!! Бланк не отримала!!!!!! Можливо не зрозуміли мій почерк тому: sashka_no@mail.ru
Так! Найкраще спілкуватися та обмінюватись інформацією в одному місці!!!!!!! Але потрібно попробувати різні види спілкування і вибрати найоптимальніший!!!!!!!!

Додано (05.10.2010, 22:33)
---------------------------------------------
В кожо вже є план пришліть будьласка!!!!!!!!!

LitoДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:39 | Повідомлення # 90
Полковник
Сашенька, план завтра вишлю!!!!!

Форум » Test category » Test forum » конференція ВРС закрита. Обговорення продовжується. (5 жовтня 2010 р. наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 6 з 13«12456781213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz