Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:07

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 131231213»
Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10
LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 18:52 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго вечора усім!!!
Пройшло два тижні після нашої зустрічі. Сьогодні не телефонувала нікому, хотілося побачити, хто ж у нас працюючий, а хто просто потрапив до складу ВРС. А роботи у нас багато. Організаційні питання чомусь зрушуються важкувато. Активно працюючих в рамках ВРС, хоча б на форумі та електронною поштою, небагато, порівняно з кількістю членів ВРС та членів комісій. Можливо сьогодні більшість збереться...

Що у вас відбулося за цей час?

Як спрацювалися комісії ВРС та в областях?

Яка ситуація з інформаційними матеріалами?

Що вирішується з передплатою газети?

Хто приїжджає у Мукачево на форум?

Які є питання? Спробую відповісти на все, що зможу. smile

Розповідайте, запитуйте, обмінюйтесь досвідом та інформацією! Приємного спілкування!!!

ЙостапДата: Вівторок, 19.10.2010, 19:07 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Репутація: 0
Доброго дня)
оіскільки в першій конференції участі не брав, тому розповім ,що відбулось у львівському обасному учнівському парламенті за той час, що я був у Львові)
Отже, була в нас звітно-виборча конференція, де мене обрано Заступником Президента області...
Найближчий захід, який будемо робити - це творче представлення кодного з районів області. Успіхи, діяльність ,лосягнення і т.п...
на рахунок газети говорив, заохочував передплачувати, але поки що глухо..( на наступному засіданні будемо ще раз, але уже більш серйозно піднімати це питаня..

на форум не їду...=/
питання - збір, той, що в лютому...він у Києві мав би бути?

ЛарисаДата: Вівторок, 19.10.2010, 19:15 | Повідомлення # 3
Рядовий
Репутація: 1
Усім доброго вечора!
У нас теж відбулася звітно-виборча конференція, де ми розповідали, що було є і буде у майбутньому: проекти, акції тощо. Також активно почало працювати все самоврядування міста Києва.
З газетою поки що питяння залишається відкритим. Нажаль, я не зможу приїхати до Мукачева.. Бажаю набратися нових ідей, досвіду і просто гарно провести час!!)

І ще..Тетяна Микалаївно ви можете відпраити точний план роботи ВРС на пошту lara_podil@mail.ru
Наперед дякую)

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 19:44 | Повідомлення # 4
Підполковник
Доброго вечова, Тетяно Миколаївно! Минулого тижня у нас в районі було проведено районний збір ради старшокласників, де були присутні президенти з усіх шкіл району. На цьому зборі я рекламував газету "Лідер-клуб". Одна зі шкіл району вже погодилась на передплату, а решта в роздумах...

На збір в Мукачево я приїду з координатором шкільного парламенту.

Які справи, таке й життя

AzazelДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:29 | Повідомлення # 5
Сержант
Доброго вечора! Минулого тижня у нас також проводився збір учнівських органів самоврядування, питання з передплати газети покищо ще відкрите. У нас в місті одна школа вже передплачувала, ще після того як я приїхав з Ласпі, проте вони не отримали газету. Чи можна якось вирішити це питання?

За збір в Мукачеві мене ще не повідомляли, скажіть будь-ласка чи буде якась інформація про це надходити до міського відділу освіти?

Поспішай повільно й прийдеш вчасно.

ksushaДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:36 | Повідомлення # 6
Рядовий
Доброго вечора усім!
Нажаль, участь у минулій конференції не брала.
Зараз розповім, що відбувалось на базі свого р-ну - Жидачівського.Минулого тижня була проведена екологічна акція "Посади дерево". На наступний тиждень буде зібрання р-нного парламенту, на якому мають бути присутні президент та один його заступник з кожної школи р-ну, будуть обговорюватись наступні події, що по плану мали б провестися.Також буду рекламувати на цьому зборі газету "Лідер-клуб". Оскільки фінансування нашого самоврядування, скажем так " не дуже", то не можу обіцяти,що газета буде передплачена!
Щодо обласно парламенту, як сказав уже Йостап, планується провести фестиваль-представлення органів самоврядування кожного районну області.

На збір в Мукачево не їду.

ValiaДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:42 | Повідомлення # 7
Рядовий
Доброго вечора!
Приєднусь до повідомлення Лариси)В києві робота кипить!
Комісія преси та інформації цієї суботи планує провести перше засідання у повному складі.
Їду на виїзд,тому буду рада почати вас всіх!

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:52 | Повідомлення # 8
Майор
Всем привет!!!

У нас в Евпатории проходил конкурс проектов (материалы вам присылал), мы проводим тренинги по Лидерской тематике в школах. Сегодня поехал на заседание областного совета Крыма, где мы утвердили окончательно план работы на год и назначили ответственных (у нас нет комиссий).
На форум приеду обязательно, куда ж я денусь!!!=))). Что касается газеты, я ее оплатил (вам приходило, Татьяна Николаевна уведомление???? Так же на маил газеты отправил квитанцию и карту доставки)

Додано (19.10.2010, 20:52)
---------------------------------------------
Я тебе Лариса план отправил!!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:55 | Повідомлення # 9
Підполковник
Усім привіт!

Правила української мови: НА ЖАЛЬ - пишеться окремо! smile

Додано (19.10.2010, 20:55)
---------------------------------------------
Тетяно Миколаївно, а можна передплатити газету на зборі в Мукачево, під вашим пильним керівництвом? smile smile smile smile smile
biggrin
biggrin
biggrin
smile

Які справи, таке й життя

ValiaДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:55 | Повідомлення # 10
Рядовий
Валера, скинь й мені загальний план роботи
ось пошта
vishnevuj@bigmir.net

ksushaДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:57 | Повідомлення # 11
Рядовий
Знаю...швидко друкувала...пробіл не вибило...

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:57 | Повідомлення # 12
Майор
нет проблем!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:57 | Повідомлення # 13
Підполковник
Загальний план роботи є на цьому сайті в розділі Всеукраїнська Рада Старшокласників, а також на форумі під назвою "Онлайн конференція ВРС", що проходив 5 жовтня! smile

Які справи, таке й життя

ValiaДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:58 | Повідомлення # 14
Рядовий
Дякую,Дмитро!) biggrin

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:59 | Повідомлення # 15
Майор
Дима, мне не сложно отослать=)))! smile smile

Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 1 з 131231213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz