Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 - Сторінка 13 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:11

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 13 з 13«12111213
Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10
LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 22:56 | Повідомлення # 181
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Таня,
Танюшо, надішли свої фото роботи на молодіжну тематику. Ми викорстаємо їх в газеті і на сайті.

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 22:56 | Повідомлення # 182
Лейтенант
Група: Пользователи
Репутація: 3
Lito,
ОК. Звичайно буду!!! smile

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 22:58 | Повідомлення # 183
Полковник
Таня,
Ось і перша твоя зустріч з ВРС. Сьогодні більшість заклопотані. Але поступово перезнайомитеся і будете спілкуватися більше. Успіху тобі!

ТаняДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:00 | Повідомлення # 184
Рядовий
Репутація: 0
Lito,

Фотографии будут. happy

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:05 | Повідомлення # 185
Майор
Lito,

Статьи я вам отправил!

Додано (19.10.2010, 23:05)
---------------------------------------------
Спасибо всем за разговор, мне пора делать уроки! Успехов вам и спокойной ночи (немного не сочетающиеся понятия)=)))

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ЛарисаДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:05 | Повідомлення # 186
Рядовий
Репутація: 1
Надобраніч))

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:06 | Повідомлення # 187
Полковник
Valeriy,
Дякую!

Ось потрібно, щоб кожна область, кожен член ради сам відправляв матеріали про свою роботу, або організував у своїй команді таку роботу, тоді б було б більше інформації про різний досвід. Займись цим, Валера, разом із Самірою. Розішліть листи чи повідомлення, про таку роботу.

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:07 | Повідомлення # 188
Полковник
Лариса, Valeriy,
Добраніч!

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:28 | Повідомлення # 189
Полковник
Valeriy,
Валера. На сайте на главной странице есть електронные адреса. Для размещения на сайте можно отправлять на админа liderorg_at_ua@mail.ru или gazeta_lider@mail.ru Я каждый день смотрю всю почту, так что пусть отправляют на любой из указанных адресов. Но лучше, конечно, когда соответстевенно тематики: для сайта или газеты - отдельная пошта, для вопросов ВРС - отдельная и так и по другим темам.

ДмитроДата: Середа, 20.10.2010, 21:01 | Повідомлення # 190
Підполковник
На головному зборі району, де одним з головних питань була передплата газети, а інше питання - це проект, який ми запустили в розробку!...по типу "Україна має талант"..."ми шукаємо таланти"...мета цього проекту-конкурсу полягає НЕ в тому, щоб ми, як завжди надали перемогу нашим відомим зірочкам, а щоб знайшли нові, свіжі, цікаві обличччя з не менш цікавими їхніми захопленнями та вміннями! smile
biggrin
На одному з міських парламентів були присутні студенти педагогічного училища ім. Т. Шевченка, які повідимили нас, що таке самоврядування та в чому полягає його завдання! Вони провели для нас цікаву гру, завдяки якій ми визначили проблеми, що стоять на шляху самоврядування! Найголовішими проблемами ми виявили: матеріальну, незацікавленість учнів у самоврядуванні та активної позашкільої діяльності!
Міський парламент збирається щочетверга о 15:00! smile

Які справи, таке й життя

ВікаДата: П`ятниця, 22.10.2010, 18:56 | Повідомлення # 191
Рядовий
Репутація: 1
Доброго дня!!! Тетяна Миколаївна прошу вибачення, що відправила порожній документ, не відкріпленний, я аж сьогодні перевірила пошту і прочитала ваше про це повідомлення, спробую зараз відіслати, я відправлю тільки анкету члена Всеукраїнської ради, тому що про роботу області нажаль наданий момент інформації надати не можу, хоча деякі приємні і надіюся продуктивні зміни сталися, я вчора виступала на нараді начальників віділів і управлінь Івано - Франківської області, це було запропоновано обласним начальником управління на зустрічі з п. Зінаїдою Болюк. Саме сьогодні була загальноміська учнівська конференція ради М. Івано - Франківська, де теж були представники обласного управління освіти. Є певні домовленості про обласний зїзд, я надіюся на підтримку не тільки на словах, але й у справі начальників управлінь області. Про все інше обовязково з вами поділюсь і пораджусь в Мукачево!!! З нетерпінням чекаю зустрічі!!!

ValeriyДата: Неділя, 31.10.2010, 18:58 | Повідомлення # 192
Майор
Татьяна Николаевна, у меня такая проблемка! Я не могу закончить график работы комиссий из-за комиссии партнерства. Давайте им дадим время для он-лайн заседаний

Додано (31.10.2010, 18:58)
---------------------------------------------
У меня два вопроса:
1. Что делать с рейтинговыми опросами?
2. Я задумал ряд статей "Интервью с лидером"! Что у лидеров нужно узнать, чтобы эта информация была бы полезна сайту! Я составил перечень вопросов, но все равно не могу не спросить у вас, Татьяна Николаевна

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

LitoДата: Понеділок, 01.11.2010, 14:37 | Повідомлення # 193
Полковник
Valeriy,
Валерію, будеш вільний ввечері, давай поспілкуємося в скайпі або в телефонному режимі. Так буде простіше. І обговоримо усі питання. Їх на сьогодні багато.

Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 13 з 13«12111213
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz