Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 - Сторінка 4 - Форум
Четвер, 08.12.2016, 06:55

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 13«1234561213»
Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10
ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:33 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Я согласен с Юрой! Что-то решать в 10-ром не прикольно!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:34 | Повідомлення # 47
Лейтенант
Репутація: 3
Шановні лідери, якщо ми будемо продовжувати angry angry angry на тих, хто не знами, робота не зробиться, а тим більше до тих бітей не дійде, що їм потрібно негайно зайти на форум! Я пропоную спокійно angel далі продовжувати роботу та обговорювати конкретні справи та проблеми нашої ради.

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:35 | Повідомлення # 48
Підполковник
Репутація: 4
Хто мене підтримає, що лідерів з деяких областей потрібно переоблрати? cry

Які справи, таке й життя

ksushaДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:35 | Повідомлення # 49
Рядовий
Повністю з тобою згідна!
Не хочуть - нехай замінюють себе кимось іншим.

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:36 | Повідомлення # 50
Майор
Понимаешь, Дима, здесь не все так просто: чтобы заменить лидеров на других, нужно снова организовывать лидерский сбор, нужно вводить их в курс дела и.т.п.
Поднять этот вопрос, активно, нужно нам в Мукачеве! Если не можете присутствовать на конференции, пусть звонят мне, либо Татьяне Николаевне!! Будем по спискам проверять!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

perfect29Дата: Вівторок, 19.10.2010, 21:36 | Повідомлення # 51
Рядовий
Всім привіт)
Я на місці, не зміг бути раньше, оскільки був на тренуванні barbarian

Життя коротке...
Не сваріться, закінчуйте затяжні депресії....
Радійте найменшому, завжди посміхайтесь...
І тоді ви пізнаєте щастя...

ВікаДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:37 | Повідомлення # 52
Рядовий
Репутація: 1
Все дуже просто пояснюється, багато тих хто їхав у Артек жодного відношення до самоврядування не мав. Тому зараз і так мало людей на форумі!!! Юра гарна поезія, головне в точку відображає ситуацію яка складається!!!

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:37 | Повідомлення # 53
Лейтенант
Репутація: 3
Оооо...мене хвилює проблема із газетою sad в кого скільки передплатників?Хоч приблизно???

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:38 | Повідомлення # 54
Підполковник
Романе, привіт! smile

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 55
Майор
Пока будем решать организационные вопросы в нашем тесном кругу!!! В данный момент это единственных выход!

(Лідер)Дата: Вівторок, 19.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 56
Рядовий
Доброго вечора!
Так склалися обставини,що у першій конференції участі не брала.
Зараз розповім,шо відбулося за цей час.Після мого приїзду я зустрілася з моїм координатором,і ми вирішили,що в районі буду працювати районна рада старшокласників.Наша перша зустріч відбудеться на канікулах.За газету я вже розповідала при зустрічі з іншими президентами шкіл.Всі згодились,але результатів я поки не бачу!Але я працюю над цим питанням!На минулих вихідних у нас проходив суботник,де ми саджали дерева біля палацу спорта,доречі сьогодні його урочисто відкрили,був присутній міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту.Також,нещодавно проводився районний конкурс "Молодь у владі",де лідери самоврядування приймали участь.Діти,які пройшли у ІІ тур,цілий день працювали у райдержадміністрації.Я займала посаду заступника голови з гуманітарних питань.)))

За збір в Мукачеві мені ще не повідомляли.І взагалі,хто про це має повідомити???

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:40 | Повідомлення # 57
Майор
Лично я подписался и предложил парламенту своему городскому!

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:42 | Повідомлення # 58
Полковник
Група: Администраторы
Перечитала все. Дуже рада вас чути і бачити на форумі. Скоріше б уже - в реальності!!!
Не побачила відповіді на питання про інформаію про обласні органи учнівського самоврядування. Анкети частково прийшли, а ось інформації про роботу областних органів самоврядування дітей ще немає жодної.

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:43 | Повідомлення # 59
Майор
Юля, был написан приказ в министерство образования! Тебе должны сообщить об этом из твоей областной рады, скорее всего!

perfect29Дата: Вівторок, 19.10.2010, 21:43 | Повідомлення # 60
Рядовий
О....
До речі,
Якось я спілкувався з тими, хто був в Артеці, зокрема з одною особою(не буду називати імені, бо у мене дівоча пам'ять)...
Вона сказала, що підходила до своїх кураторів на рахунок районних зборів парламенту...
А їй сказали, щось на кшталт"Та куда ти спішиш?", "Ше рано збиратися", "Зберемося 2-3 рази в рік"..

Вот тільки сумно, що не пам'ятаю, з ким я тоді говорив... cry

Життя коротке...
Не сваріться, закінчуйте затяжні депресії....
Радійте найменшому, завжди посміхайтесь...
І тоді ви пізнаєте щастя...

Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 4 з 13«1234561213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz