Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 - Сторінка 5 - Форум
П`ятниця, 09.12.2016, 04:52

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 13«12345671213»
Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10
LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:44 | Повідомлення # 61
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Дуже добре, що на місцях йде робота. Оформляйте інформацію у вигляді коротких статтей і додавайте фото. І ми будемо її розміщувати в рубриці НОВИНИ.

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:44 | Повідомлення # 62
Лейтенант
Група: Пользователи
Репутація: 3
Щодо передплати, навіть і не знаю...ось наприклад у моєму районі, після того, як я їм науково-популярно пояснив прощо ця газета та її потрібність кожному лідері, то у районі темпи передплати доволі швидко зросли, навіть чимало дітей особисто починають передплачувати газету! smile

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:44 | Повідомлення # 63
Підполковник
Так, проблему з газетою треба піднімати на вищий рівень...давайте кожен привезе до свого міста лист від ВРС з проханням надання матеріальної допомоги, який буде містити в собі гарні слова про мецената та печатку і підпис голови та координатора ВРС...звичайно, було б "суперськи", якби листи підписав ще й Табачник biggrin

Так, як зараз проходять вибори міських голів та представників до обласної ради, Які також, асаме меценати туди балатуються, то вірогідність того, що вони нам допоможуть скаладає приблизно 88% (вирахувати було складнувато biggrin )

Завдання: привезти прізвище ім'я по батькові декількох меценатів та їхню адресу на, яку ми відправимо ці листи!!!

Я впевний, якщо ми привеземо ці імена, то коштів назбирається доволі таки багато!!! smile

Які справи, таке й життя

ksushaДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:45 | Повідомлення # 64
Рядовий
Репутація: 0
Тетяна Миколаївна, це вам вислати річний план роботи обласного парламенту?

(Лідер)Дата: Вівторок, 19.10.2010, 21:45 | Повідомлення # 65
Рядовий
Я повністю згодна з Вікою,бо в Артеці були не зацікавлені діти,і їм було байдуже на це все!=(

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:47 | Повідомлення # 66
Майор
Кстати, да. Это так!! У нас в Крыму в Сакском районе точно также. Всего 2-3 раза в год!!! Это вообще не реально, что либо сделать! Типа, делайте что хотите. И что это такое??

Додано (19.10.2010, 21:47)
---------------------------------------------
А вот я не согласен с Викой: не заинтересованные отсеялись, когда выбирали состав комиссий!! С другой стороны, согласен с Викой: "где эти заинтересованные???".

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ksushaДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:47 | Повідомлення # 67
Рядовий
Діма, як на мене, то краще в політику їхню не впутуватись. Оскільки це йде передвиборчі програма...Щоб вони нас не заставили ходити на різні мітинги і все тому подібне

perfect29Дата: Вівторок, 19.10.2010, 21:47 | Повідомлення # 68
Рядовий
НА рахунок обласного самоврядування...

Я спілкувався з координаторами, і вони сказали, що обласне самоврядування особливо активно себе не показує і проводить десь 3-4 загальнообласних тренінга на рік..

Життя коротке...
Не сваріться, закінчуйте затяжні депресії....
Радійте найменшому, завжди посміхайтесь...
І тоді ви пізнаєте щастя...

SamiraДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:47 | Повідомлення # 69
Рядовий
Репутація: 2
Всім привіт,вибачте за запізнення)))
Приємно бачити всіх на форумі

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:48 | Повідомлення # 70
Полковник
[b]ksusha[/b],
Так Ксюша. І не тільки план роботи, а хоча б коротку інформацію про нього. У листах до обласних управлінь я написала для ваших координаторів, щоб з собою на форум привезли інформаційно-методичні матеріали про роботу ваших рад чи парламентів. Сподіваюся це буде швидше, ніх збирати через дітей.

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:48 | Повідомлення # 71
Лейтенант
Репутація: 3
Дмитро,
Зараз згадаю номер телефону Табачника і скину тобі, думаю він буде не проти! smile smile smile

ДмитроДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:49 | Повідомлення # 72
Підполковник
В нашому місті міський парламент збирається щотижня і ми працюємо по 2,5-3 години! biggrin

А як, щодо моїх пропозицій? wink

Які справи, таке й життя

LitoДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:51 | Повідомлення # 73
Полковник
perfect29,
проводити тренінги - це завдання тренінгових цен трв. А обласна рада повинна організовувати роботу в області, допомагати районам і містам, згуртовувати і активізувати їх роботу, вирішувати певні питання на обласному рівні.

ValeriyДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:51 | Повідомлення # 74
Майор
Во многих областях, областные советы существуют лишь на бумаге!! Это очень плохо!
Почему мы из Крыма не предоставили материалы??? Просто сейчас были заняты очень сильно составлением плана на год!! Но в ближайшее время, мы все сделаем!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ЛарисаДата: Вівторок, 19.10.2010, 21:51 | Повідомлення # 75
Рядовий
Репутація: 1
Діма, я також думаю, що в політику лізти не варто! Їм зараз не до нас і плюс не думаю, що вони так взяли і нам виділили кошти.

Форум » Test category » Test forum » Онлайн-засідання ВРС. 19.10.10 (наступна конференція 02.11.10)
Сторінка 5 з 13«12345671213»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz