Интервью с лидером - Форум
П`ятниця, 09.12.2016, 04:55

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Интервью с лидером (Ответьте на вопросы)
Интервью с лидером
ValeriyДата: Понеділок, 01.11.2010, 22:11 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Представьтесь (ФИО, область, город)
2. Какое ваше жизненное кредо?
3. Что повлияло на выбор «жизни лидера»? С чего все началось?
4. Расскажите о вашем городском, областном органе ученического самоуправления? Сколько лет вы там заседаете? Какую должность вы в нем занимаете?
5. Расскажите о партнерах вашей организации.
6. Расскажите об интересных проектах, акциях, которые были организованы по вашей инициативе в области или в городе? Какая идея была на ваш взгляд самая оригинальная? Опишите ее.
7. Какие чувства вы испытываете, когда ваша работа удалась? А когда нет?
8. Что вы планируете в будущем для повышения эффективности своего самоуправления?
9. Ваш «рецепт успеха». Что вы можете посоветовать молодому поколению лидеров? Какие у вас были ошибки?
10. Хотелось бы вам заняться лидерством на другом уровне, намного серьезнее, например, заседать в различных министерствах, управлениях?

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

Повідомлення відредагував Valeriy - Понеділок, 01.11.2010, 22:20

JenginoДата: Вівторок, 02.11.2010, 08:56 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 3
Статус: Offline
1. Куксін Євген Вікторович
2. \часто змінюється, тому нічого не напишу\
3. А все починалося із оператора на шкільному телебаченні..... І тут, якась тітонька подумала, що я причетний до самоврядування..... Так я опинився на Всеукраїнському зборі 2009, те протягом трьох днів слухав трейнінги від Ярослава Сивопоха..... Але далі, одразу на зборі ,сам директор Українського державного центру позашкільної освіти Ткачук В.В. за кошти того центра відправив мене до Санкт-Петербургу...... І вже потім пішло-поїхало.....І ось - я з вами.....
4. У нас немає місього - у нас районна організація дітей РОД, де я являюся головою....В Обласній Раді Дітей Київщини - голова комісії преси та інформації
5. Окрім батьків та влади в нашій школі - і громадські організації і політичні партії(Українська Платформа на чолі з Павлом жебрівським) і благодійні організації і обласний центр соціальних служб для сімії дітей та молоді та КиМУ (Київський Міжнародний університет) і місцева ТРК (телебачення міста)
6.
-У місті Вишневому започаткований вже молодіжний рух - ВИШНЕВИЙ ФОТОКВЕСТ, який проводиться 4 рази на рік (по сезонам).... Останній, 5 ювілейний, зібрав більш ніж 200 дітей з міста Вишневого, Київської області та Києва. Спеціально під закриття вже два квести підряд будується мобільна сцена.
Усі учасники .окрім чудових фотографій та гарного настрою отримають сертифікати фотографів, флешки на 2, 4 та 8 Гіг, МП3-плеєри..... Також ,кожна команда отримує безкоштовну піццу )))
ФОТО: (Перші 4 фотоквести - http://vkontakte.ru/club12774314?f=1
5 ВИшневий фотоквест - http://vkontakte.ru/club18142618)
- Оскільки я є режисером, оператором та місцями сценаристом дитячої телепередачі ВИШНЕВИЙ РАНОК, яка виходить в ефір на місцеву телебаченні - в рамках передачі проводяться конкурси на малюнки ,вірші і т.п..... Спеціально до свята 8 березня, був проведений конкурс, але переможцібули оголошені не в ефірі - а на сцені, та кожен учасник отримав диплом на білет до Опери України... Переможці отримали яскарві набори...... Цей конкурс був організований за три дні (оголосили по школам, знайшли спонсорів і т.п....На третій день - нагородження)
7. По-різному, але зазвичай позитивні)
8. Ми не плануємо, а діємо.....)))
9. Не треба довгих паперів та планів та проектів - одразу роби!
10. Не впевнений....Скоріше всього, що ні... Якщо я буду десь в іншому місці - я зроблю набагато більше....

Форум » Test category » Test forum » Интервью с лидером (Ответьте на вопросы)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz