Он-лайн засідання 15.11.2010 - Сторінка 2 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:12

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 7«123467»
Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Он-лайн засідання 15.11.2010
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:02 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Иван,
Спасибо, понял!!!

Расскажите все, какой опыт из Мукачево вы использовали у себя!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:02 | Повідомлення # 17
Підполковник
Репутація: 4
Доброго вечора!

Черкаська область теж не пасе задніх!!! smile На шкільному, районному і врешті-решт на обласному етапі-конкурсі проходить конкурс " Лідер особистість", який включає в себе 5 етапів. Районний тур пройшов минулої п'ятниції, а вже цієї суботи проходитиме обласний!!! wink

Які справи, таке й життя

AzazelДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:04 | Повідомлення # 18
Сержант
Тетяно Миколаївно, я дуже вибачаюсь, але я не зможу бути присутнім на сьогоднішньому засіданні. sad
У нас фронтальна перевірка усіх навчальних закладів, і мені потрібно готуватись до зрізів знань.
Обіцяю потім усе перечитати та відповісти на запитання що будуть розглядатись.
Про роботу в комісії - на даний момент намагаємось зібрати інформацію про обласні комісії я закинув у групу форму анкети і дав завдання розділити між собою області.
У нашому районі нещодавно проводився осінній бал, регулярно проводяться засідання парламенту, комісія ЗМІ запропонувала створити сайт Міської Ради Дітей Переяслава.
Я доречі вам скинув план на рік та інформацію про членів комісій. Чи прийшла вона?
Ще раз вибачте що не зможу прийняти участь у засіданні.
До побачення.

Поспішай повільно й прийдеш вчасно.

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:05 | Повідомлення # 19
Майор
Например, я взял для себя множество упражнений на командную работу. Начал создание проекта, вместе с Яной, против пассивности детей в школах! Надеюсь, что в скором времени я вам его презентую!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:06 | Повідомлення # 20
Підполковник
Репутація: 4
Я щось не можу зрозуміти. а хто такий Azazel??? wacko

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:06 | Повідомлення # 21
Майор
Дмитро,
Это Юра Томчук!!!

OksankaДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:09 | Повідомлення # 22
Рядовий
Дякую за відповідь !!!!

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:09 | Повідомлення # 23
Майор
У меня проблема с комиссией экологии! Антон во-первых не выходит на контакт совсем, во-вторых никак не могу понять, работает эта комиссия или нет! Ни группы не создано, да и вообще никаких продвижений! Может меня кто-то переубедит!

ksushaДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:11 | Повідомлення # 24
Рядовий
Усім привіт!
Ну щодо роботи органів учнівського самоврядування Львівської області, то 9 листопада з нагоди дня Української мови і писемності. було проведено День української вишиванки.У цей день учні шкіл прийшли до школи у вишитих сорочках і було проведено невелики тематичні лінійки.
Зараз ЛОУП готується до конкурсу, можна так сказати, представлення кожного із районів, який буде проходити у два етапи.
І - мультимедійне представлення: досягнення у роботі.
ІІ - творчість районнів...представити якийсь творчий номер

ЮськаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:13 | Повідомлення # 25
Рядовий
Привіт!!! Комісія права тут!!! Завтра наше районне самоврядування їде до дитячого будину, а також 27 жовтня в районі був одноденний збір учнівського самоврядування в районі на тему "Права дитини - з вуст дитини!!!!!! На початку грудня буде проведено трьох денний збір присвячений ЗМІ!!!

OksankaДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:14 | Повідомлення # 26
Рядовий
Валерочка , відповідаю тобі.........
В себе в місті проводила треніг схожий на той ,що провдили з нами в Мукачево, на тему "Мотивація до роботи в органах учнівського самоврядування "
Також проводила багато ігор на згуртування та знайомство !

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:17 | Повідомлення # 27
Майор
Юля, как продвигаются дела в твоей комиссии?

Додано (16.11.2010, 21:17)
---------------------------------------------
Oksanka,
Спасибо! Вообще опыт, который мы приобретаем очень полезен нам=)). Я вот как с Артека приехал научился импровизировать! Раньше вообще не мог=). А сейчас такое выкидываю, что у людей остается куча положительных эмоций от самой серой информации=)). Очень хороший опыт=))

ЮськаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:18 | Повідомлення # 28
Рядовий
А також у п"ятницю буду проведено брейн-ринг з права!!!! Щодо інформації, то мій координатор повинен надіслати Татьяні Миколаївній на цій неділі!!!

КсенькаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:18 | Повідомлення # 29
Рядовий
Ещё в нашем городе,а немного позднее и по всей области стартует проект "Дебаты".Его суть в том,чтобы ученики школ (в первую очередь члены самоуправления),могли устраивать переговоры,встречи,сами дебаты с представителями городской/областной власти,ведь все мы уже не маленькие и нам интересна наша дальнейшая жизнь,так же аналогичные дебаты будут проходить в каждой школе с учителями,ученики могут задавать любые вопросы,касающиеся учебного процесса,учителя естественно тоже.Но самое главное в этом деле конечно оставаться толерантными,чтобы не устраивать балаган

ЮськаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:20 | Повідомлення # 30
Рядовий
Планую он-лайн засідання на наступний четверг!!! Підготую план, розділю роботу між членами комісії!!!

Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz