Он-лайн засідання 15.11.2010 - Сторінка 3 - Форум
П`ятниця, 09.12.2016, 04:56

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 7«1234567»
Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Он-лайн засідання 15.11.2010
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:22 | Повідомлення # 31
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Ксенька,

Вот! А у нас скоро пройдет конкурс "Дебаты". Мы будем спорить на тему "Нужны ли компьютерные игры в качестве досуга? За и против". Там определенная структура дебатов есть, то же чтобы не превращать все в балаган! Кто заинтересовался, могу прислать положения на конкурс, правила самих дебатов! Офигенная игра, я ее с прошлого года помню, я играл в Евродебаты, на тему "Нужна ли Украине Европа, а Украине Европа". Мы с моим парламентом выиграли республиканский и всеукраинский конкурсы!!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

MaxДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:23 | Повідомлення # 32
Рядовий
Привіт! в Тернополі проводилась акція "Скажи курінню-НІ" ми обмінювали цукерки на сигарети, отож вдалось обміняти цукерків приблизно на 3 пачки сигарет, а потім ми ці сигарети викинули в смітник. На даний момент наш парламент готується до поїздки в дитячий будинок до свята миколая. І в кінці листопада ми плануємо провести конкурс авторської поезії серед учнів шкіл.

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:23 | Повідомлення # 33
Майор
Юська,

Юля, хвалю! Молодец! нужно уже активно начинать работать, а то мы засиделись! Видела я скинул вам в группу проект, который мы должны реализовать с комиссиями по образованию и толерантности!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ЮськаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:24 | Повідомлення # 34
Рядовий
Також буде проведено День пам"яті голодомору!!!!

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:26 | Повідомлення # 35
Майор
Max,
Расскажи мне пожалуйста поподробнее об этой акции! У меня в Крыму она проводилась, но в городе мы не смогли ее провести. Расскажи, как вы подходили к этим людям, как они реагировали!

Додано (16.11.2010, 21:26)
---------------------------------------------
У кого есть какие вопросы??? Потому что непонятки нам не нужны. Задавайте!

ДмитроДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:26 | Повідомлення # 36
Підполковник
Репутація: 4
В кожній області, кожному районі, кожній школі, проходили одні і ті ж заходи: "День української мови та писемності", "День толерантності", "Вишиванка", "Акція милосердя", "Подаруй бібліотеці книгу", зокрема в моїй області саме так. Я просто впевнений, що з даного переліку кожна область може сказати, що проходило саме у неї.

Які справи, таке й життя

ksushaДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:26 | Повідомлення # 37
Рядовий
Валерій, я потрібна тут сьогодні?
А то в нас завтра в школі районний семінар проходить, у моєму класі відкритий урок та ще й ЩО?Де?Коли? буде, а я пропустила тиждень бо хворіла, тому потрібно йти готуватись!

ЮськаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:26 | Повідомлення # 38
Рядовий
Так, я бачила!!! Ми їдемо завтра до дитячого будинку, але ти дуже пізно мені повідомив про програму тому ми їдемо з трішки інакшою програмою!!!

КсенькаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:27 | Повідомлення # 39
Рядовий
Valeriy, да,Валер,пришли пожалуйста положение,можно даже на мэйл ksenechkamaslova@mail.ru
будет интересно сравнить,может что то новое для себя возьму))
О,я кстати тоже участвовала в Евродебатах,только у нас тема была "Студенты по обмену,за/против"

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:28 | Повідомлення # 40
Майор
ksusha,

Хорошо! Уходи, но перечитаешь все записи и оставишь комменты!

MaxДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:28 | Повідомлення # 41
Рядовий
ми підходили до людей з кульком цукерків і з пустим кульком, і пропонували їм викинути в цей пустий кульок свої сигарети , а в замін взяти цукерки.. Нажаль багато прихильників цьої акції нам не вдалось знайтти, люди були якісь агресивні,немали бажання з нами спілкуватись.

ДмитроДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:29 | Повідомлення # 42
Підполковник
Вілерій, будь ласка, скинь мені на імейл положення про конкурс "Дебати" та розкажи в листі про цей конкурс, який проходив минулого року!!! smile

Зарані дякую!!! smile

Імейл: dim4ugan@mail.ru

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:30 | Повідомлення # 43
Майор
Юська,

Ничего! Это не важно! Этот проект будет реализовываться по всем областям, немного позже! Но все равно ознакомьтесь с ним!

ДмитроДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:31 | Повідомлення # 44
Підполковник
До речі. Нарешті я зустрівся зі скаутською організацією. smile І в найблищий час актив моєї гімназії, зокрема - я, стане - скаутами. Я вважаю, що їхні обов'язки зобов'язаний виконувати кожен громадянин нашої держави!!! wink

Які справи, таке й життя

ЯнкаДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:31 | Повідомлення # 45
Рядовий
Добрий вечір!!тільки що забігла додому, вибачте що пізно=)
У м. Трускавець за цей місяць відбулась правознавча вікторина, анкетування на тему дотримання права на вільне висловлювання, конкурс правничих газет. Сьогодні проводився тренінг до дня толерантності, море позитивних емоцій, також наш парламент організовує просвітницьку акцію до ДНЯ боротьби зі СНІДом, тренінги по лідерству, мистецтву спілкування)))скоро буде впроваджуватись наш проект "Усмішка дитини".
Скоро будуть проводитись краєзнавчі екскурсії до м. Мукачево(за нашим маршрутом), в суботу.

Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Сторінка 3 з 7«1234567»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz