Он-лайн засідання 15.11.2010 - Сторінка 7 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:12

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 7«12567
Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Он-лайн засідання 15.11.2010
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 22:40 | Повідомлення # 91
Майор
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Asha-Kora,

Конечно, Танюшечка, скидывай...

Кстати решилась наконец-то проблема с комиссией по экологии! У Антона технические трудности, он не может зайти на сайт! Но работа в его комиссии идет, что меня очень радует=))). Поэтому основные вопросы я решил и могу со спокойным сердцем идти делать уроки!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

СьогодніДата: Вівторок, 16.11.2010, 23:13 | Повідомлення # 92
Рядовий
Привіт,все перечитала,у Сумській області,ми саме у місті з наступного тижня будемо реалізовувати проект про "Посмішка дитині",також зараз проходить волонтерська акція "Діти - дітям".27 числа будемо проводити обласний форум)
Тетяно Миколаївна,щодо запитань про соцопитування?коли його потрібно провести?)

LitoДата: Середа, 17.11.2010, 00:13 | Повідомлення # 93
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Oksanka,
Оксаночко - вже оплата за газету буде не на квартал, а на рік - 2011. А річна передплата коштує 120 грн.

RodionДата: Середа, 17.11.2010, 13:30 | Повідомлення # 94
Лейтенант
Репутація: 3
Робота оргкомітету йде повним ходом... smile
1) було створено групу вконтакті http://vkontakte.ru/club21255010
2) готується он-лайн конференція
3) у процесі:
а)збирається інформація про роботу областей та комісій ВРС.
б)йде обговорення про "Ярмарок ідей" та реалізація проектів у найближчому часі.

JenginoДата: Середа, 17.11.2010, 23:10 | Повідомлення # 95
Рядовий
Репутація: 3
всім привіт...
не був на конференції тому що.... були справи..
зараз у нас у школі новий склад редакції шкільного телебачення та газети...
так що у нас там збори......

Тут нічого не писала Київська область про діяльність....Чому???
ТОМУ ЩО У НАС ВИБОРИ! Виборча кампанія іде повним ходом...тому....поки що ВИБОРИ І ІЩЕ РАЗ ВИБОРИ!!!!!

Хоча зараз планується спільний збір Баришівського району та Києво-Святошинського на тему шкільних ЗМІ....

Тобто робота йде тільки по районам, а у області - Ну і самі знаєте, що ВИБОРИ

До речі Валера десь писав про дебати...
Ми також будемо проводити дебати (спочатку на школі, а потім підемо у район та область....)
Але це буде ТЕЛЕдебати.....
З телевізійною зйомкою, підготовкою сюжетів тощо....

ValeriyДата: Субота, 20.11.2010, 19:56 | Повідомлення # 96
Майор
Татьяна Николаевна, я вас уже просил по маилу, прошу еще раз: Скиньте мне пожалуйста информацию по ВРС (когда была в первый раз основана, чем занимается итд)

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: Субота, 20.11.2010, 21:43 | Повідомлення # 97
Підполковник
Валерію, дякую за положення...дуже цікавенько)))).... wink

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Неділя, 21.11.2010, 21:49 | Повідомлення # 98
Майор
не за что=)). Обещал ведь=)))

Додано (21.11.2010, 21:24)
---------------------------------------------
Сегодня Крымская Лига Активистов Советов Старшеклассников по всему Крыму организовывала акцию "Подари улыбку Крыму". Я со своим Городским парламентом ходил по городу (мы изрисовались в клоунов), раздавали листовочки с улыбками, помогали людям научиться чувствовать и не быть серой толпой. Реакции были разными: одна бабушка даже сказала, чтобы мы лучше бы подмели, чем такое организовывали. Но это успех вдвойне=)). Мы не оставили никого равнодушным, а негативная реакция тоже реакция, которая была в цели нашей акции "помочь людям чувствовать". Я так вдохновился, что написал даже рассказ об этом=))). Сейчас его пришлю! Ах да, Татьяна Николаевна, могу прислать фотки с этой акции вам на маил, но немножко попозже=)))

Додано (21.11.2010, 21:49)
---------------------------------------------
Улица. Навстречу идут люди, даже не люди, а серая масса, которая уныло смотрит в пустоту своей жизни. Но ты не такой, вопреки толпе идешь и улыбаешься, наслаждаешься каждой минутой, созерцаешь прекрасные детали мира.
Все серо! Безрадостные люди; даже солнце закрылось тучами. Но разве можно сломить этим человека счастливого? Идея родилась мгновенно, ты взял с собой друзей и вместе, улыбаясь, вы начали раздавать смайлики унылым прохожим. Начался дождь. Но не на этой улице! Там, где вы проходили – светило солнце, жизнь струилась яркими красками, все было хорошо. Вы искренно улыбались, желали прохожим успехов в этот пасмурный день, дарили тепло и радость. Людям нужна ваша забота, хоть они боятся этого признаться. Жизнь дана каждому, чтобы полюбить ее…
Люди по-разному вас воспринимали. Кто-то улыбался, кто-то крутил палец у виска, несколько людей отмахнулись, послав вас к чертовой бабушке, но ни у одного человека не было чувства безразличия, каждого вы задели за живое. И это славно, помогать людям чувствовать – это предназначение мудрецов, которые понимают, что только так можно изгнать серость из души человека. А смайлики, которые вы раздавали будут напоминать этим людям о чувствах, которые они испытали увидев вас, протестующих против системы, солнц, каждое из которых светилось по-своему. Вы особенные, способные изменить этот мир. Это КЛАССно!
Улица. Навстречу идут люди, улыбаются, держа в руке маленький смайлик, самый дорогой подарок, потому что искренний. Для меня это так! Спасибо вам ребята, что принесли в мою жизнь краски, что помогли почувствовать, улыбнуться. Я этого не забуду! Вы ангелы!
Даже солнце вышло из-за туч, чтобы посмотреть на необыкновенное сияние города…

ДмитроДата: Понеділок, 22.11.2010, 20:46 | Повідомлення # 99
Підполковник
Конкурс «Лідер» на Черкащині
В суботу, 20 листопада, з нагоди Міжнародного Дня дітей, на Черкащині, а саме в місті Черкаси було проведено обласний етап конкурсу «Лідер». Організаторами конкурсу були управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, а також спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини.
На обласний етап було запрошено переможців районного конкурсу-гри «Лідер». Кожен лідер приїхав не сам, а зі своєю командою. Конкурс проходив в чотири етапи: 1 етап – ділова територія (представлення себе, як лідера); 2 етап – ораторська територія (промова-виступ з трибуни на тему «Я переконаний, що…»; 3 етап – територія дрес-коду (костюмований конкурс капітанів та представлення свого костюма); 4 етап – територія організацій (виступ лідера та його команди).
Під час підрахунку голосів, капітани команд презентували свої таланти: танцювали, співали, декламували…
Нарешті прийшла вирішальна мить - нагородження переможців. Всіх лідерів відзначили в певній номінації, а переможцем став Томіленко Дмитро – президент Корсунь-Шевченківської гімназії, а команда КРОК, яку він очолював також довела, що вона найкраща серед всіх команд. Учасниками команди були: Безклуба Олена, Бабак Анна, Коротянець Олег, Максимчук Анна, Брус Катерина, Поліщук Тетяна, Прохоренко Ірина. Їхні координатори «Дует Петрівни»: Крикля Ольга Петрівна – заступник директора з виховної роботи та Вовченко Надія Петрівна – педагог-організатор.
Всі повернулись додому з масою вражень та планами на майбутнє! smile

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Понеділок, 22.11.2010, 20:59 | Повідомлення # 100
Майор
Ух ты, Димка, поздравляю тебя с победой=)))) Вы молодцы=))) smile smile smile smile smile smile

ДмитроДата: Понеділок, 22.11.2010, 21:03 | Повідомлення # 101
Підполковник
Дякую, але мені більш приємніше те, що всі прийняли в цьому конкурсі участь і показали високі результати, а мені є чим похвалитись у ВРС за свою Черкаську область smile

Які справи, таке й життя

ValeriyДата: Понеділок, 22.11.2010, 21:12 | Повідомлення # 102
Майор
правильно!!!!=))) Хорошая реклама - это славно! Я тоже многим делюсь, чтобы своих прославить)))

ДмитроДата: Вівторок, 23.11.2010, 19:25 | Повідомлення # 103
Підполковник
Правильно))) треба прославляти свій регіон... smile

Які справи, таке й життя

Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Сторінка 7 з 7«12567
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz