Всеукраїнська рада старшокласників - Форум
Субота, 10.12.2016, 04:06

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Всеукраїнська рада старшокласників (Спілкування)
Всеукраїнська рада старшокласників
LitoДата: Вівторок, 30.11.2010, 20:29 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго дня усім!
Як Ваші справи? Що нового? Як реалізовуються програми, проекти, що передбачено у Плані роботи ВРС?
Чомусь затихло спілкування в комісіях, в темах? Що трапилося?
За кілька днів ми переходимо на новий сайт і новий форум. Кожен голова комісії зможе сам бути модератором на сторінуці своеї групи, свого розділу.
Відгукніться усі, хто ще працює і не забув, що він у ВРС, та бажає працювати далі?

ЙостапДата: Вівторок, 30.11.2010, 21:31 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Репутація: 0
Доброго дня!
перш за все хочу вибачитись, що довго не брав участь у конференціях - не був достатньо поінформований щодо цього((

Все файно, живемо і працюємо))
в Обласному парламенті плануємо збір коштів на лікування важкохворого хлопчика...
По районах будуть проведені акції до дня Св. Миколая. Після цього планується лідерський фестиваль - представлення роботи кожного з районів області в творчому виступі)

Це акції, які заплановано на грудень...
який сайт?..)

ValeriyДата: Вівторок, 30.11.2010, 21:54 | Повідомлення # 3
Майор
Я вообще в шоке, если честно! Пытаюсь что-то делать, пока занимаюсь одной комиссией прекращает работать другая, слов нет. Нужно что-то менять - это факт! Начнем активно разбирать этот вопрос на ближайшей конференции!

У нас в АРК прошел фестиваль лидерских команд "Мы ребята просто КЛАСС", статья в разработке, все пришлю в ближайшее время. В городе завтра будем проводить акцию посвященную толерантному отношению к ВИЧ инфицированным, хотим организовать самоуправление в одном из детдомов, сам занимаюсь разработкой структуры их самоуправления, хочется сделать нечто особенное. Работа и по областям и по городам идет, а вот на всей Украине пока не клеится! Еще эта школа, другие дела, вот нервы начинают барахлить, от переутомления сегодня даже встать с кровати не смог, пришлось школу прогулять...

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ВікаДата: Середа, 01.12.2010, 17:16 | Повідомлення # 4
Рядовий
Репутація: 1
Доброго дня!!!
В нас мунулого тижня пройшла акція "Подаруй радість дітям", мунулі два року ми проводили цю акцію, для навчально-реабілятаційного центру, де навчається дітки з обмежиними можливостями. Цього року зібрані кошти ми надіслали на банківський рахунок онкохворої дівчинки, учениці однієї із шкіл міста. Дівчинці необхідна термінова пересадка кісткового мозку. Ми вирішил, якось допомогти, зібрали близько 13 700 гривень.
Готуємо акцію " Дорогою Святого Миколая" для дітей які відвідують центри дозвілля за місцем проживання.
Робота в місті учнівського самоврядування проходить активно.

ValeriyДата: Четвер, 02.12.2010, 22:41 | Повідомлення # 5
Майор
Сегодня провели онлайн заседание комиссии по образованию. На ней мы решили главнейшие вопросы, а именно, формирование банка данных, привлечение людей к нашей деятельности, обсуждение проблем ученической молодежи, организационные вопросы по реализации проекта "Посмiшка дитини", начали формировать план работы комиссии, который предложим внести в план ВРС. В общем, получили много эмоций, жажду работать и конструктивно пообщались! Я привлек несколько человек из своего городского парламента в комиссии, они так начали активно работать, что аж тепло на сердце стало=))). Короче говоря, наша комиссия РАБОТАЕТ. Будем исправлять другие!!!

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)

ДмитроДата: П`ятниця, 03.12.2010, 15:23 | Повідомлення # 6
Підполковник
Репутація: 4
Привіт! Якщо тебе хвилює вступ до вищого навчального закладу, то ця інформація для тебе!!! smile

Мене дуже хвилює питання куди я піду навчатись та яку спеціальність оберу! Думаю це хвилює не лише мене одного! Адже зараз дуже важливо підібрати не лише професій, а й університет! smile

http://osvita.ua/vnz/guide/

Це сайт на якому ти зможеш вибрати собі університет до душі!!! smile

Якщо Вас також хвилює це питання...пишіть мені в контакті, зрадістю відповім!!! biggrin

Які справи, таке й життя

Форум » Test category » Test forum » Всеукраїнська рада старшокласників (Спілкування)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz