Педагоги, координатори - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:10

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Педагоги, координатори (Інформація, питання, консультації, обговорення, спілкування)
Педагоги, координатори
LitoДата: Субота, 02.10.2010, 18:52 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Шановні колеги!
Дорогі координатори дитячого та молодіжного лідерського руху!

Запрошую вас до спілкування, обговорення актуальних питань, обміну досвідом на нашому сайті.
У кожного з нас є чим поділитися, що сказати, чому повчитися один в одного! А часто просто необхідно з кимось порадитися, послухати чиюсь думку, виказати свою.

Приємного, цікавого та змістовного спілкування!
З повагою, Тетяна Миколаївна

[/size]

Прикріплення: 8525917.jpg(76Kb)

МарянаДата: Четвер, 14.10.2010, 21:23 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Доброго дня, Тетяно Миколаївно! Мене звати Маряна Гриновецька (Говера), я працюю методистом в Івано-Франківському міському центрі дитячої та юнацької творчості і є педагогом-консультантом Івано-Франківської міської Ради учнівського самоврядування. Кілька років тому я була на вашому семінарі у м.Вижниця Чернівецької області. Тоді я тільки починала працювати з учнівським самоврядуванням, а зараз тільки цим і займаюся. Моя вихованка - голова Івано-Франківської міської РУС - Вікторія Гаврилюк приїхала у вересні з "Артеку" і привезла море позитивних емоцій, а найголовніше - поїздка на зїзд лідерів учнівського самоврядування стала для неї величезним стимулом для роботи.

LitoДата: Понеділок, 18.10.2010, 09:54 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Маряна,
Доброго дня, Мар'яно! Дуже рада , що Ви відгукнулися. І дівчинка Ваша хороша. Буду рада співпрацювати з Вами. Напишіть мені на електронну пошту dtn13@mail.ru або зателефонуйте 096-445-31-37 Чи будете Ви їхати у Мукачево? Що у Вас нового і у житті і в роботі? Пишіть, телефонуйте. Буду рада спілкуванню.

RodionДата: Середа, 20.10.2010, 18:01 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Репутація: 3
http://osvita.ua --- Професійний журнал для вчителів.

Можливо це вам допоможе... smile

Повідомлення відредагував Rodion - Середа, 20.10.2010, 18:02

Форум » Test category » Test forum » Педагоги, координатори (Інформація, питання, консультації, обговорення, спілкування)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz