Проблемні питання, шляхи їх вирішення - Форум
Четвер, 08.12.2016, 06:57

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Test category » Test forum » Проблемні питання, шляхи їх вирішення (Аналіз проблемних питань, пропозиції щодо їх вирішення)
Проблемні питання, шляхи їх вирішення
LitoДата: Субота, 02.10.2010, 21:09 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Дорогі друзі!

У роботі кожного з нас є багато проблемних питань, складних ситуацій. Як краще їх вирішити, як обійти такі ситуації чи передбачити певні проблеми, пропоную обговорювати у даній темі.

ДмитроДата: Неділя, 10.10.2010, 15:23 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Пользователи
На мою думку, на шляху розвитку самоврядування, проблем майже не має, а от, у дитячому та молодіжному середовищі їх дуже, а то й, занадто багато!!!

Ці проблеми повинні вирішувати не лише батьки, вчителі, адміністрація школи, а й дитяче та молодіжне самоврядування!

Найжахливішою проблемою, на мою думку, є дитяча жорстокість, а ще жахливіше, що в більшості випадків вона стосується дівчат! sad

Які справи, таке й життя

RodionДата: П`ятниця, 15.10.2010, 18:43 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Репутація: 3
Я вважаю, що саме в самоврядуванні жахлива, то це байдужість дітей до всього оточуючого!!! sleep shock sleep

ksushaДата: П`ятниця, 15.10.2010, 20:03 | Повідомлення # 4
Рядовий
Репутація: 0
Найгірше те, на мою думку, що більшість вчителів проти того, що хочуть учні.Вони привикли, що все повинно бути повчальне, виховне, національно-патріотичне і т.д. і більше нічого не хочуть.А як же розваги!?Навіть, той самий HELLOWEEN.Вчителі проти!!!

ДмитроДата: П`ятниця, 15.10.2010, 20:27 | Повідомлення # 5
Підполковник
Не знаю, як у ваших школах, а от в моїй гімназії знають, що ми діти 21 покоління і проведення заходів по типу HELLOWEEN підтримають та допомагають в проведенні самі ж вчителі! smile

Які справи, таке й життя

LitoДата: Понеділок, 18.10.2010, 09:58 | Повідомлення # 6
Полковник
Дмитро,

Так, Дімо, дитяча жорстокість і байдужість - це зараз дуже серйозна проблема. Поговоримо про це на форумі і зборі.

А усіх запрошую висловлювати свої думки, пропозиції, досвід роботи щодо вирішення даної проблеми, тут на сайті.

LitoДата: Понеділок, 18.10.2010, 10:09 | Повідомлення # 7
Полковник
ksusha,
Оксаночко, серед вчителів є різні люди. Хтось розуміє ваші питання і пропозиції відразу, а комусь потрібно пояснити. Але бувають і моменти, коли бажання дітей не зовсім "вписуються" у моральність та вихованість. Тут в кожному окремому питанні потрібно дивитися індивідувально. А щодо HELLOWEEN - спробуйте знайти історію його походження, пошукайте відповідні свята в українських традиціях і спробуйте або провести український варіант, або поєднати. І переговорити про це з учителями. Тільки розумне і змістовне спілкування допоможе вирішити питання.
А якщо чесно, я теж не люблю це "свято". Хоча і не забороняю проводити його учням, якщо вони, після нашого спілкування, хочуть його ще проводити.
Думки і наші вчинки - впливають на наше життя. Тому краще, коли вони світлі, позитивні, повязані з хорошою енергетикою. HELLOWEEN - це весело. Але тут інша енергетика, інші образи, які діти приміряють на себе. Своїх дітей ніколи б у житті не одягла б у костюми тих образів, які представлені на даному дійстві.
HELLOWEEN - це ж своєрідний маскарад. Чому не зробити карнавал, маскарад на будь-яку іншу тематику? Це може бути і класичний, і жартівливий, і казковий, і мультяшний, і з героями пригодницьких фільмів і т.д. Пишіть цікавий сюжетний сценарій з пригодами і конкурсами і - вперед! Головне ж - щоб весело, цікаво і динамічно.

RodionДата: Вівторок, 19.10.2010, 23:27 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Репутація: 3
Навіть той самий HELLOWEEN у нашій школі було заборонено із релігійної точки зору дирекції.(Адже саме 30 жовтня, ніби виходить вся нечиста сила на землю...а наша релігія твердить зовсім інше!) Дітям що потрібно? Свято!!!А яке воно має бути? - веселе, динамічне, яскраве. Тож не легше перенести дату та змінити назву, здається результат буде той самий!!!

Asha-KoraДата: Середа, 20.10.2010, 12:07 | Повідомлення # 9
Сержант
Згодна з вами це проблема ,коли учителі забораняють.
Взагалі ,просто у багатьох вчителів в моїй школі негативне ставлення до лідерства і коли мене в кінці минулого року обрали президентом району ,нови мені створювали проблеми..Серёзно..
Проблема номер 2 це ті хто працюють з дітьми котрі займаються самоврядуванням.
Наприклад,збори моєї Ради кожен тиждень ,і коли я звоню людині і говорю:"У нас збори президетів району"-Людина мені відповідає:"Завуч чи педагог організвтор сказав ,що я можу не ходити на ці збори"
Мінімум через 1 раз на два тижні до кожної школи мого району приходить телефонограма ,яка повідомляє людей що вони повині бути на зборах.
Тобто випливає 3 проблема,декотрі люди попадають до лідерствап випадково і не хочуть працювати.
Тому у мене є така пропозиція чому б на Всеукраїнському рівні не запровадити такий проект"Єдина система виборів",щоб кожен проходив реальний відбір.А не так завуч сказав ,що ти будеш президентом.

Проблема номер 3.У мене в районі не має методиста ,уявляєте?Слава Богу що є людина в управлінні яка допомагає..
Про те розумієте ,який це напряг..

LitoДата: Середа, 20.10.2010, 13:59 | Повідомлення # 10
Полковник
Asha-Kora,
Так, Танюшо, ці проблеми є. НЕ забудь їх підняти на форумі. Щось, що в наших силах, спробуємо вирішувати... А якщо в тебе є питання чи потрібна певна інформація або порада, пиши або телефонуй - чим зможу обовязково допоможу!

Asha-KoraДата: Середа, 20.10.2010, 14:44 | Повідомлення # 11
Сержант
Дуже дякую Тетяна Миколаївно))

ДмитроДата: Середа, 20.10.2010, 19:22 | Повідомлення # 12
Підполковник
Вибори президента школи - це дуже демократична і в деякому розумінні жорстока справа, адже після якої багато хто впадає в депресії, плаче, не може змиритись з думкою про те, що обрали не його, а іншого! wacko

Я погоджуюсь з Тетяною, що багато з тих хто входить до самоврядування в ньому не зацікавлений!

Буває таке, що в одній школі на одне місце двоє достойних, а в іншій і одного достойного не знайдеться! Ба навіть, не просто достойного, а того хто б відвідував збори та пропонував нам свої ідеї і висловлював свої думки щодо того чи іншого питання, але й такого не знайдеш, буває!

Є ще один варіант! Коли одного року тебе не обирають президентом, ти підбурюєш клас, класного керівника, йдеш на розборки....на наступний рік ти прем'єр-містр(не менш важлива посада чим президент) і зіштовхнувшись з якимись проблемами ти вже на другому місяці роботи кидаєш самоврядування і йдеш геть!

Різні випадки! Як знайти дітей, які б цим горіли??? surprised

Які справи, таке й життя

Asha-KoraДата: Середа, 20.10.2010, 19:40 | Повідомлення # 13
Сержант
"Єдина система виборів"
На мою думку треба визначити чіткі правила виборів які будуть виконувати всі.Тоді принайні випадкових не буду,або буде менше.
А ті хто вже йдуть то така справа ,деякі не витримують.

ДмитроДата: Середа, 20.10.2010, 19:47 | Повідомлення # 14
Підполковник
Я розумію, але навіщо тоді туди йти?
Перш ніж вступити в самоврядування ти повинен обдумати свій крок, а потім вже його робити! wink

Які справи, таке й життя

Asha-KoraДата: Середа, 20.10.2010, 19:53 | Повідомлення # 15
Сержант
Кожен старичок ,тобто президент який випускається має приводити на збори тих хто хоче бути президентаи в майбутньому.
Можливо вони вдвох чи в трёх загоряться цим.
Наприклад ,у мене є люди які не президенти ,але дуже активно працюють,не всі президенти так працюють..

Форум » Test category » Test forum » Проблемні питання, шляхи їх вирішення (Аналіз проблемних питань, пропозиції щодо їх вирішення)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz