Проблемні питання, шляхи їх вирішення - Сторінка 2 - Форум
Субота, 10.12.2016, 04:06

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Test category » Test forum » Проблемні питання, шляхи їх вирішення (Аналіз проблемних питань, пропозиції щодо їх вирішення)
Проблемні питання, шляхи їх вирішення
ДмитроДата: Середа, 20.10.2010, 20:44 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Пользователи
Репутація: 4
Статус: Offline
Я в своєму парламентів бачу лише маленьку групу, яка зацікавлена, а інші ходять так, бо класні керівники наказали - це щодо шкільного парламенту!

На районному парламенті МАЙЖЕ всі активні та дієві учні, не дозволило лише через деяких осіб сказати, що всі!

Які справи, таке й життя

perfect29Дата: Четвер, 21.10.2010, 22:42 | Повідомлення # 17
Рядовий
Репутація: 0
на рахунок вчителів....
Моя вчителька алгебри, це "така" людина, для якої крім свого предмету нічого не існує...
ЇЇ не цікавить взагалі нічого, окрім роботи...
Грузить вона мене дуже сильно лиш через те, що я не буваю на її уроках через виступи, олімпіади...А особливо через Самоврядування(((
Вона говорить"Навіщо воно?", "Нехай діти вчаться, а не фігньою займаються", і так дальше в цьому роді...
І коли в мене парламентське засідання, вона старається нагрузити мене так, щоб я лишився і на нього не пішов...

Життя коротке...
Не сваріться, закінчуйте затяжні депресії....
Радійте найменшому, завжди посміхайтесь...
І тоді ви пізнаєте щастя...

ЙостапДата: Понеділок, 25.10.2010, 23:27 | Повідомлення # 18
Сержант
Щойно почув у випуску новин, що проведення Всекураїнського мовознавчого конкурсу ім. П. Яцика під загрозою, оскільки немає підтримки МІністерства Освіти і Науки України! Що таке?!?!!!!!

Повідомлення відредагував Йостап - Понеділок, 25.10.2010, 23:27

ДмитроДата: Субота, 30.10.2010, 17:52 | Повідомлення # 19
Підполковник
Конкурс ім. Петра Яцика проводила громадська організація, якою було заплановано проведення цього конкурсу лише на декілька років...термін вичерпався....от тепер і не будуть проводити...Міністерство освіти і науки України до цього конкурсу ніякого відношення не мало, і мало ймовірно, що буде мати... wink

Які справи, таке й життя

ЙостапДата: Субота, 30.10.2010, 21:38 | Повідомлення # 20
Сержант
хмм... Але ж та організація навпаки хоче його проводити... а за договором, Міносвіти є одним із співорганізаторів конкурсу, а якщо воно не дасть згоди, то й Яцик не буде проводитись

Додано (30.10.2010, 21:38)
---------------------------------------------
www.radiosvoboda.org

ДмитроДата: Неділя, 31.10.2010, 13:25 | Повідомлення # 21
Підполковник
Знайди в своєму записничку номер Бут Світлани Володимирівни...вона обіцяла, що дізнається про цей конкурс...от ти їй зателефонуй на днях і запитай конкретніше)))... wink

Які справи, таке й життя

Форум » Test category » Test forum » Проблемні питання, шляхи їх вирішення (Аналіз проблемних питань, пропозиції щодо їх вирішення)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz