Для душі... у дружньому колі - Сторінка 2 - Форум
Субота, 10.12.2016, 02:08

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Test category » Test forum » Для душі... у дружньому колі (Творчість, життєві ситуації, просто спілкування)
Для душі... у дружньому колі
ДмитроДата: Субота, 30.10.2010, 18:37 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Пользователи
Репутація: 4
Статус: Offline
Було б дуже кльово, якби ви тут написали власну пісню про лідерів або лідерство smile

Додано (30.10.2010, 18:37)
---------------------------------------------
Хочу нагадати, що Всеукраїнський конкурс "Пісні Лідерів" триває!!! smile

Умови конкурсу:
Потрібно написати власну пісню про лідерів, лідерську роботу, учнівське самоврядування...і т.д...
Пісня оцінюватиметься у двох категоріях: 1. Написання власних слів на відому (або не відому) мелодію... 2. Написання лише тексту пісні...
Бажано, щоб пісня була не лише в текстовому, а й в аудіо форматі!!! smile

Якщо щось не зрозуміло задавайте питання...я з задоволенням на них дам відповідь biggrin

Які справи, таке й життя

Alina_ZlobinaДата: Понеділок, 01.11.2010, 23:26 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
всем привет!
поезия отличная!! surprised
но к сожалению..стихи писать я не умею.. sad
а вам хочу рассказать немного о себе:
я занимаюсь хореографическими танцами уже 11 лет,принимаю участие везде где только можно: ораторское искуство, ЮИДД, различные фотоконкурсы, в РДК играла 3 главные роли.... с 12 лет работаю главным администратором развлекательного комплекса "Панский пруд"(это ставок, который находится в Харьковской обл., в Великом Бурлуке http://vkontakte.ru/club9783859).
недавно начала учить испанский язык, но на него у меня очень мало времени..
играю в бильярд примерно 4 года, занимаюсь стрельбой, обожаю футбол)) изучаю философию и психологию.
в свободное время организовываю различные конкурсы, к которым подключаются даже те, коротым за 20.
вообщем много писать не буду, а то вам надоест читать всё это.
меня можно найти тут: http://vkontakte.ru/id3166180
буду рада с вами пообщаться))

Форум » Test category » Test forum » Для душі... у дружньому колі (Творчість, життєві ситуації, просто спілкування)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz