Лідери - Члени комісій ВРС
Субота, 10.12.2016, 02:11









Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS














Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Члени комісій ВРС

Список членів комісій Всеукраїнської ради старшокласників

 Оргкомітет

 1.     Українська Яна,  Рівненська обл.,  096-964-24-03   Голова комісії

2.     Бєляєва Юлія, Херсонська обл., 095-803-74-89

3.     Янишев Роман, Харківська обл., 050-692-88-96

4.     Данилюков Роман, Тернопільська обл., 095-240-42-11

5.     Дємидов Іван, м. Севастополь, 050-251-84-31

6.     Вегера Родіон, Київска обл., 097-733-52-03

7.     Загреба Марина, Миколаївська обл., 066-915-43-63

8.     Вітряк Оксана, Кіровоградська обл., 050-139-54-80

 Комісія з питань партнерства та міжнародних відносин

 1.     Пілянська Валентина, Київська обл.,    067-34-78-402  Голова комісії

2.     Ізбаш Олександр, м. Одеса, 093-85-34-733

3.     Антонюк Аліна, Рівненська обл., 098-91-52-551

4.     Боровська Марія, Житомирська обл., 096-69-73-017

5.     Сікач Ірина, Закарпатська обл., 098-91-77-996

 Комісія з питань захисту прав дітей та

допомоги у проблемних ситуаціях

 9.     Бусел Юлія, Київська обл.,                                    Голова комісії

10.    Краснюк Олександра, м. Київ, 063-87-12-483

11.    Романець Юлія, м. Одеса, 067-68-02-897

12.    Оболончик Анастасія, Тернопільська обл., 063-326-81-71

13.    Бойко Ілона, Сумська обл., 096-75-96-832

14.    Хаснуліна Антоніна, Хмельницька обл., 098-76-25-538

15.    Карташов Ігор, АР Крим, м. Сімферополь, 050-98-39-485

16.    Гришковець Інна, Рівненська обл., 096-75-71-047

17.    Сагура Дмитро, Київська обл., 097-381-81-13

  Комісія з питань освіти

 1.     Томчук Юрій,       063-819-33-37      Голова комісії

2.     Гаврилюк Вікторія, м. Івано-Франківськ, 050-287-49-95

3.     Гудзон Яна, 093-732-92-26

4.     Горюнов Валерій, АР Крим, м. Євпаторія, 099-214-17-66

5.     Безверхній Кирил, 063-066-32-48

6.     Скрипник Юлія, Кировоградська обл., с. Олександрівка, 096-352-13-11

7.     Шиловець Марія, Житомірська обл. Новоград-Волинський, 063-727-56-20

 Комісія з питань преси та інформації

 1.     Сотникова Валентина, м. Київ,  063-378-39-80        Голова комісії

2.     Складана Юлія, Київська обл., 063-740-15-67

 Комісія з питань толерантності та духовного розвитку

 1.     Гордєєва Катерина, Київська обл.,    093-67-92-988  Голова комісії

2.     Декар Яна, Черкаська обл., 050-822-59-95

3.     Калашнюк Марія, Волинська обл., 093-19-54-060

4.     Опарій Оксана, Сумська обл., 050-23-99-210

5.     Горус Катерина, Луганська обл., 066-90-56-140

 Комісія спорту та здорового способу життя

 1.     Баграновська Тетяна, м. Київ,   063-897-34-11   Голова комисії

2.     Одинцов Володимир, АР Крим, м. Ялта, 050-886-53-20

3.     Недокус Тетяна, обл. Тернопільська

4.     Підгайна Галина, обл. Черкаська, 063-580-79-19

5.     Пінчук Діма, АР Крим, м. Севастополь, 068876-48-51

6.     Чумак Саша, Київська обл., 066-184-34-90

7.     Станиславська Анастасія, м. Донецьк, 066-876-18-69

 Комісія з питань екології та краєзнавства

 1.     Тимченко Антон, Київська обл.,   063-985-01-25      Голова комісії

2.     Опанасенко Дарина, Полтавська область,  095-075-62-64

3.     Білоножко Таїсія, Сумська область,  099-544-79-73

4.     Мельничук Ірина, Рівненська обл.,  096-652-32-62

5.     Дмитренко Євгенія, Миколаївська обл.,  063-530-96-41

6.     Бацмай Ніна, Волинська обл.,  097-762-98-98

7.     Онуфрей Поліна, Чернівецька обл.,  099-327-88-36

8.     Кособродов Михайло, АР Крим,  095-218-75-02

 Комісія з питань культури та дозвілля

 1.     Завгородня Марина, Київська обл.,   093-303-05-06   Голова комісії

2.     Амеліна Діана, АР Крим, м. Саки, 095-76-76-380

3.     Немйо Олександра, Закарпатьскаобл., м. Мукачево, 050-67-53-315

4.     Нетреба Дарина, м. Київ, 063-15-26-832

5.     Касабара Оксана, Львівська обл. м. Жидачів, 096-45-78-570

6.     Перевізник Наталія, Кіровоградська обл., м.Долинська, 050-74-15-629

7.     Антипенко Наталія, Сумська обл., м. Білопілля

8.     Удуд Олег, м. Івано-Франківськ

9.     Бондаренко Юлія, Донецька обл., Красний лиман, 095-89-000-37

10.  Логуш Максим, Тернопільська обл., м. Чортків, 098-34-02-295

11.  Качан Вікторія, Рівненська обл., м. Радивилів

 Комісія з питань роботи з дітьми молодшого та середнього віку

 1.    Гольцас Лариса, м. Київ,   063-832-43-54   Голова комісії

2.     Боков Дмитро, м. Харків, 067-390-12-55

3.     Лемкіна Олена, Волинська обл., 097-587-25-25

Лідери © 2016







Пошук
 
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz