Вівторок, 19.06.2018, 22:49

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS


Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Додаток 1

Додаток 1

Завершити роботу по створенню інформаційно-методичного банку даних досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини.

 З метою створення єдиного інформаційно-методичного простору для діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді необхідно до 20 жовтня подати:

 • візитку районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді;
 • звіт про роботу районної, міської ради дітей;
 • інформацію про гуртки навчання дітей-лідерів;
 • методичні розробки, сценарії, фото і відеоматеріали заходів та тематичні, просвітницькі відео матеріали та слайдові презентації. У наданих матеріалах вказати автора чи групу авторів,(прізвище, імя, по-батькові, місце роботи чи навчання, посада, контактні дані: телефон, ел. пошта) або джерело, з якого взято матеріал, посилання на видавництво чи сайт.

 Візитка районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді

 1. Повна назва районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді
 1. Місце знаходження координаційної структури районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді.
 1. Координатор районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді.

Прізвище, ім'я, по-батькові, місце роботи, контактні телефони (мобільний, робочий), адреса електронної пошти, ім’я в «скайпі», «в контакті» тощо.

 1. Голова, заступники та голови комісій районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді. Прізвище, ім'я,  доручення на рівні району, міста, місце навчання, клас, контактні телефони (мобільний, робочий), адреса електронної пошти, імя в «скайпі», «в контакті» тощо.
 1. Найсильніші та найактивніші органи учнівського самоврядування навчальних закладів району, міста. Їх назви, координатори, контакти, адреси сайтів та електронної пошти.
 1. План роботи або заплановані заходи на 2010-2011 навчальний рік.
 1. Адреса сайту (сторінки на сайті). Випуски газет, рубрик у газетах, фото стінгазет, статті, тощо.
 1. Партнери діяльності. Їх допомога. Форми співпраці.
 1. Досвід роботи, яким готові поділитися - інформаційно-методичні матеріали з досвіду роботи обласного, районного, міського органу самоврядування дітей та учнівської молоді, органів учнівського самоврядування навчальних закладів (методичні розробки, посібники, сценарії, матеріали вікторин, опитувальників, анкет, слайдові презентації, фото-, відео- та аудіоматеріали, тематичні музичні твори тощо). У поданих матеріалах обов'язково вказати авторів,  їх контакти та місце впровадження поданого матеріалу.
 1. Пропозиції  щодо розвитку лідерського руху та самоврядування дітей і учнівської молоді на рівні міст, районів, областей, України.

 

 Наступна

 

Лідери © 2018Пошук
 
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz