Четвер, 21.06.2018, 13:25

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS


Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Додаток 3

Додаток 3

 Провести вибори депутатів та керівного складу обласної ради дітей Київщини.


Положення про вибори депутатів та

голови та голів комісій обласної ради дітей Київщини -2010

Розділ 1.          Загальні положення

 Ст.1.      Вибори вільні, незалежні, загальні. Проводяться у три етапи:

  • Виборча кампанія та вибори депутатів обласної ради дітей Київщини проводяться засобами мережі Інтернет шляхом голосування на сайті та врахування активності роботи кандидата під час виборчої кампанії.
  • Виборча кампанія кандидатів на посаду голів комісій та голови обласної ради дітей Київщини проводиться засобами мережі Інтернет.
  • Вибори кандидатів на посаду голів комісій та голови обласної ради дітей Київщини проводяться шляхом особистої участі та таємного голосування депутатів даної ради дітей.

1.1      Право голосу на виборах мають представники районних, міських рад, дитячих громадських організацій, члени обласної ради.

1.2             Головою обласної ради дітей, головою окремої комісії може бути обраний депутат обласної ради дітей, який має досвід роботи в дитячому самоврядуванні не менше одного року.

Ст.2.      Організація і проведення виборів здійснюється на основі Конституції України, Закону про вибори та даного Положення.

Розділ 2.          Порядок, строки проведення, організація виборів

 Ст.3.      Види виборів та порядок їх призначення.

       3.1               Вибори-2010 проводяться позачергово.

3.2               Вибори депутатів обласної ради дітей призначаються на кінець листопада 2010 року.

3.3               Вибори голови та голів комісій обласної ради дітей призначаються на початок грудня  2010 року.

Ст.4.      Організація виборів. Виборчі органи.

 4.1               На час виборів створюється виборча комісія, до якої входять: голова виборчої комісії і чотири члена комісії.

4.2               Виборча комісія створюється до 15 жовтня 2010 року.

Розділ 3.          Висунення та реєстрація кандидатів у депутати обласної ради дітей Київщини та на посаду її голови і голів комісій

 Ст.5.      Висунення кандидатів у депутати обласної ради дітей Київщини та на посаду її голови і голів комісій.

5.1               Висунення претендентів у кандидати у члени обласної ради дітей проводиться  районними, міськими радами та шляхом самовисунення.

5.2               Брати участь у виборчій кампанії депутатів обласної ради дітей Київщини можуть учні 8-9 класів, які ознайомлені з умовами роботи в обласному органі самоврядування дітей та учнівської молоді і готові їх виконувати.

5.3               Брати участь у виборчій кампанії голів комісій та голови обласної ради дітей можуть депутати обласної ради дітей Київщини, які ознайомлені зі змістом роботи ради в цілому та окремих комісій, головами яких обираються, мають план розвитку даного напряму в області та володіють організаторськими навиками дистанційної роботи з членами комісії чи ради лідерів.

 5.4               Право пропонувати претендентів у кандидати на посаду голови та голів комісій обласної ради дітей належить раді лідерів, членам обласної ради дітей при умові, що особа, яку висувають, дала на це згоду. Також брати участь у виборчій кампанії кандидати можуть шляхом самовисунення.

5.5               Реєстрація кандидатів у депутати обласної ради дітей Київщини відбувається з 15 по 25 жовтня 2010 року.

5.6               Реєстрація претендентів на посаду голови обласної ради дітей та голів комісій відбувається з 15 до 20 листопада 2010 року.

5.7               Виборча кампанія кандидатів у депутати обласної ради дітей Київщини відбувається з 25 по 15 листопада 2010 року.

5.8               Виборча кампанія кандидатів на посаду голови та голів комісій обласної ради дітей Київщини відбувається з 20  листопада по 3 грудня 2010 року.

5.9               Вибори голів комісій та голови обласної ради дітей Київщини проводяться на початку грудня 2010 року.

Ст.6.       Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посаду голови і голів комісій обласної ради дітей, зняття кандидатур з балотування.

 6.1               Документи, які повинні подати кандидати у депутати та на посаду голови та голів комісій обласної ради дітей:

 -    заява про бажання балотуватися у депутати обласної ради дітей Київщини з вказаною назвою комісії у якій планує працювати;

-    передвиборчу програму та пропозиції щодо організації роботи комісії, у якій планує працювати.

 6.2               Документи, які повинні подати кандидати на посаду голови та голів комісій обласної ради дітей:

-                  заява про бажання балотуватися на посаду голови обласної ради дітей чи голови окремої комісії;

-                  передвиборча програма кандидата, план дій обласної ради дітей або відповідної комісії.

 6.3               Заяви та передвиборчу програму претенденти подають на електронну адресу виборчої комісії liderordk@mail.ru  з вказаною темою «Вибори».

6.4               Кандидатура у депутати та на посаду голови обласної ради дітей і голови комісії може бути знята за бажанням особи, що балотується або за рішенням виборчої комісії, в разі порушення особою цього Положення.


Наступна


Лідери © 2018Пошук
 
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz