Лідери - Перелік матеріалів та інформації для створення інформаційно-методичної бази обласної ради дітей
Субота, 10.12.2016, 02:11









Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS














Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Перелік матеріалів та інформації для створення інформаційно-методичної бази обласної ради дітей

Перелік матеріалів та інформації для створення

інформаційно-методичної бази

обласної ради дітей Київщини.

 

Дата подання інформації_________________

 

1. Асоціація шкільних об’єднань дітей та учнівської молоді Васильківського району

 

2. Руденок Раїса Іванівна

Тел.: 0457141834, моб.0679026352

 

3. Голова районної ради – Вегера Родіон, Гребінківська ЗОШ, 9 кл.

Тел.: 0457171492, моб.0977335203

 

-         заступник  Бордюг Тетяна, Глевахівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст., 9 кл.

тел.: 0457132085, моб.0664456711,

 

-         Войтенко Юлія, Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 кл.

тел.045717017

 

4. Оргкомітет – Попелюх Юлія, Калинівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст., 9 кл.

Тел.: 0457141833, 0457142923;

 

-         заступник Бацай Юлія, Калинівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., 8 кл.

тел. 045713164, моб.0972849690;

 

5. Комісія партнерства:

Голова Хавченко Сергій, Калинівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст., 11 кл.

Тел. 0457141833;

 

-         заступник Хоменко Альоша, Калинівська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., 8 кл.

моб.0964805388

 

захід: Зустріч з членами громадської організації «Стань творцем свого життя»

 

6. Комісія загальної та позашкільної освіти – голова Городянська Аліна, Калинівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст., 11 кл.

Тел. моб.0636803541;

 

-         заступник Пророченко Іван, Тростинська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст., 9 кл.

моб. 0634194572;

 

захід: Інтелектуальні ігри для 4-5 кл. «Щаслива мить», для 6-9 кл. «Брейн-рінг», 10-11 кл. «Пізнай себе»

 

7. Комісія захисту прав та допомоги у проблемних ситуаціях – голова Шаболінська Валерія, Дослідницька ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

моб. 0973299261;

 

-         заступник Гросу Крістіна, Застугнянська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

моб. 0933676614;

 

захід на базі Калинівської ЗОШ № 1 – засідання комісії на тему «Знаємо і реалізуємо свої права».

 

8. Комісія екології та краєзнавства – голова Василенко Рита, Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

моб. 096306556;

 

-         заступник Нікітіна Наталія, Мархалівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл.

моб. 0972375961;

 

Акції «Зелена планета», «Чисте джерело», «Зустріч птахів»;

 

9. Комісія спорту та здорового способу життя;

Голова Синиця Тетяна, Іванковичівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.,

моб. 0982961197;

 

-         заступник Мачигін Іван, Косаківська ЗОШ І-ІV ст., 11 кл.,

тел. 0457139421;

 

захід – засідання комісії «Знати, щоб жити»;

 

10. Комісія преси та інформації;

Голова Бондаренко Вікторія, Данилевська ЗОШ, 9 кл,

моб. 0969769469;

 

-         заступник Ніколь Алла, Марянівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.,

моб. 0961839838;

захід – конкурс газет, плакатів «Ні – біді!», «Схаменись»;

 

11. Комісія толерантності та духовного розвитку;

Голова Федюшіна Дар’я, Гребінківська гімназія, 9 кл.,

моб. 0962844136;

 

-         заступник Довгуля Світлана, Барахтівська ЗОШ, 9 кл.,

моб. 0985316281;

 

акція «Почуйте всіх»

свято багатодітних сімей «Багата родина – багата Україна»

 

12. Комісія культури та довкілля;

Голова Трубінська Марина, Ксаверівська ЗОШ, 10кл.,

моб. 0937810373

-         заступник Чернухіна Олена, Кожухівська ЗОШ, 9 кл.,

моб. 0636805952,

 

Гала-концерт «Серце до серця», «Таланти Васильківщини»

 

13. Комісія з питань роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку;

Голова Лихо Марія, Путрівська ЗОШ, 9 кл.

Тел. 0457128046;

 

-         заступник Тюріна Світлана, Пшеничнянська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.,

моб. 0634940481;

 

Конкурс малюнків на асфальті «Хай завжди буде сонце»;

Свято до Дня захисту дітей.

 

 

 

 

Лідери © 2016







Пошук
 
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz