Вівторок, 19.06.2018, 22:57

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS


Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Статті

І знову зустріч!

27 лютого в міській раді м. Біла Церква відбулося друге пленарне засідання другої сесії депутатів обласної ради дітей Київщини (ОРДК). Тут було зібрано членів учнівських організацій  самоврядування всіх міст та районів Київської області. Пощастило бути присутніми на цьому засіданні і групі лідерів учнівського самоврядування нашого району – це Солянова Тетяна 11 кл. Радинське НВО, Овсієнко Тетяна 10 кл. Радинське НВО, Кофанов Леонід 9 кл. Красятинське НВО, а також районний координатор учнівського самоврядування Вікторія Володимирівна Богдан.

    На такому зібранні ми були не вперше, тому перш за все ми були дуже раді зустрічі зі своїми друзями та вожатими. Та все ж таки ми не забули й про наші обов’язки. Головним завданням цього засідання було підбиття підсумків роботи ОРДК за попередні 4 роки та планування роботи ради на 2010 р.

     Перед нами виступили: заступник голови Білоцерківської  міської ради М.А.Антонюк,  Нестерук Тамара Василівна – директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Тамара Василівна  підбила підсумки роботи учнівського  самоврядування в області за 4 роки. Вона наголошувала на тому, що учнівське самоврядування стоїть на досить високому рівні і йому приділяють багато уваги, бо саме воно закладає фундамент розвитку людини, як особистості і допомагає йти далі по житті.

      Потім  виступила Тетяна Миколаївна Доценко – головний  координатор учнівського самоврядування Київської області. Рівень, який має сьогодні  учнівське самоврядування, залежить від роботи Тетяни Миколаївни,  і завдячуємо ми саме цій жінці, яка пройшла його тернами від початку формування і до того, що ми маємо на даному етапі. Тетяна Миколаївна  презентувала перший номер учнівської газети «Лідер-клуб» та сайт ОРДК, які являються найбільш яскравими результатами роботи ОРДК за 4 роки.

     А також ми побачили слайдові презентації структур учнівського самоврядування м. Борисполя, Ставищенського та Вишгородського районів, які є результатами їх роботи.

    Потім Султанова Діана, заступник голови ОРДК, презентувала фільм «Зимова школа лідерів у «Ласпі» - 2010», який був створений обласною комісією інформації та преси. Фільм був створений на основі зимового з'їзду лідерів, на якому був і представник нашого району Кофанов Леонід.

     Також нам було представлено новий головуючий склад ОРДК. На цьому засіданні кожен із нас обрав ту комісію, в якій він виявив бажання працювати. І так ми стали депутатами обласної ради дітей Київщини. Тепер нам запропонували співпрацю з ОРДК, яка, на нашу думку,  буде набагато пліднішою та ефективнішою.

                                       Солянова Т., голова районної Ради дітей Полісся,                 

                                       Овсієнко Т., заступник голови учкому Радинського НВО.


А ми крокуємо….

 

17 березня відбувся  районний семінар педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування на базі Красятицького НВО. Головною метою семінару було підбити підсумки роботи учнівського самоврядування шкіл району  за І семестр 2009-2010 н.р., затвердження комісій районної ради дітей Полісся  та обрання голів комісій ради, які будуть працювати в подальшому на рівні ради дітей Полісся.

 Розпочали  свою роботу з тренінгу «Знайомство», який провела голова ради дітей Полісся  Солянова Тетяна (11 клас, Радинське НВО). Після цікавого тренінгу всі відчули впевненість у собі, у своїх можливостях, не боялися висловити свою думку та були готові до плідної співпраці. На такій оптимістичній ноті відкрила наше засідання Богдан Вікторія Володимирівна, районний координатор,  з промовою про роботу учнівського самоврядування на рівні області та з пропозиціями про організацію роботи в районі. Також Вікторія Володимирівна презентувала перший номер газети ОРДК «Лідер-клуб», розповівши про велику, об'ємну роботу, проведену Доценко Т.М., координатором області,  для створення цієї газети, та про те, що газета цікава, насичена коментарями, репортажами, замітками про найголовніше в житті дітей і потрібна кожному учкому для роботи. Примірник газети отримала кожна школа. Також в своїй промові Богдан В.В. націлювала всіх лідерів учнівського самоврядування на те, щоб вони  звернули велику увагу на  виховання у своїх учнівських колективах найголовніших духовних цінностей: толерантності, ввічливості, милосердя, поваги до старших, особливо до вчителів, - та були справжніми зразковими лідерами для своїх друзів і товаришів.

Наступним кроком у роботі семінару був обмін враженнями про побачене, почуте й пережите за межами району. Першим, хто поділився своїми відчуттями були  Овсієнко Тетяна (10 клас, Радинське НВО) та  Солянова Тетяна(11 клас, Радинське НВО), які  ознайомили присутніх із роботою в комісіях обласної ради дітей Київщини: організація роботи, обговорення, перспективи та плани. Своїми захоплюючими враженнями про «Зимову школу лідерів у «Ласпі» - 2010»  поділився Кофанов Леонід (9 клас, Красятицьке НВО).

     Кожен лідер учнівського самоврядування району отримав завдання створити слайдову презентацію роботи органів самоврядування у школі.  

У результаті роботи семінару ми затвердили комісії ради дітей Полісся та обрали їх головуючий склад.

А для того, щоб обмінюватися інформацією та досвідом,  ми обмінялися своїми  контактними телефонами з іншими лідерами нашого району. І з силами, повними оптимізму та великих звершень в розвитку учнівського самоврядування,  ми залишили стіни Красятицького НВО.

Робота в органах учнівського самоврядування - справді важлива сходинка для нашого подальшого майбутнього,  тому саме від нас, лідерів, залежить успіх, перспектива, ініціатива тих, хто буде наслідувати нас, йти по наших «стежках»,  прокладатиме шлях до єдності, згуртованості між колективами шкіл нашого району. Тож будьмо завжди разом і крокуймо дружно вперед!

                                                                      

                                           Солянова Т., голова ради дітей Полісся

                                           Овсієнко Т., заступник голови учкому Радинського НВО.

Лідери © 2018Пошук
 
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz