Неділя, 16.06.2019, 02:01

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 1 з 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 7
 • »
Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
Он-лайн засідання 15.11.2010
LitoДата: Понеділок, 15.11.2010, 20:15 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 190
Репутація: 4
Статус: Offline
Доброго вечора!
Як ваші справи?
Що нового у ваших областях?
Як робота в комісіях?
Чому не виходили на форум?
Які є питання?
Хто на "Ярмарку ідей" розробляв який проект, напишіть мені їх короткий зміст, щоб я могла розробити відповідні проекти!
Новин ніяких ніхто не подає... Невже нема про що в областях розказати? Сподіваюсь, що є. Тому не мовчіть, розповідайте про свою роботу, діліться досвідом!
Гарного спілкування!!!
 
ValeriyДата: Понеділок, 15.11.2010, 20:43 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Сам многого не понимаю! Такая тишина, как-будто все испарились! Захожу на сайт регулярно, но никого не вижу! Как-то все это странно! Хотя ничего странного, у всех сейчас олимпиады и много других дел!!! У меня есть проект Даши Мацапуры "Посмiшка дитини", сюда его пришлю!

Додано (15.11.2010, 20:43)
---------------------------------------------
Актуальність проекту:
Наше сьогодення - стрімке і безкомпромісне, часом бездушне, подекуди жорстоке і немилосердне. У погоні за кар’єрою, багатством, а інколи у протистоянні злиденному життю воно робить людей черствими до чужого болю; нетерпимими до тих, хто відрізняється від загальної маси своїми фізичними вадами, перебуває у полоні хвороби; байдужими до дітей та старих людей, обділених теплом та ласкою.
Як вберегти юну душу від морального спустошення, а щире дитяче серце від окам’яніння?

Мета проекту:
Формування в учнів таких загальнолюдських цінностей як: доброта, милосердя, щирість, людяність, щедрість і безкорисність.
Завдання проекту :
• залучення учнів міста до благодійної діяльності;
• надання необхідної підтримки дітям, що потребують уваги(діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти з неблагополучних сімей);
• формування толерантного ставлення учнів до людей з фізичними вадами;

Координатор проекту: Лідери Святошинського району.
Учасники – лідери Учнівської ліги Києва

Цільова аудиторія:
Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з неблагополучних та малозабезпечених сімей, діти з вадами фізичного та розумового розвитку

Термін дії проекту:
2010-2011 рр.

Шляхи реалізації проекту:
1 етап – учасники проекту «Благодійність» міста Києва відвідують інтернат для дітей-сиріт, де проводять майстер-класи з фотографії та фотографують дітей під час майстер-класу, ігор та просто спілкування. Діти пишуть листи, де вказують свою мрію, яку ми зможемо здійснити.
2 етап – організація фотовиставки, де під роботами дітей та їхніми фото вказується мрія (наприклад: Сашко - мріє про іграшкову машинку. Ціна мрії-20 грн.). Під час виставки кожен бажаючий матиме змогу допомогти здійснити мрію дитини. Також встановлюються скриньки, куди бажаючі будуть класти гроші.
3 етап – конференція для підведення підсумків акції та демонстрації кожного фото та виконаної мрії.
4 етап – міський центр «Благодійність» відвідує інтернат, там вручає дітям подарунки (їхні здійснені мрії).

Очікувані результати:
Учні повинні отримувати задоволення від того, що вони допомагають людям, які потребують підтримки. Для них милосердя повинно стати не обтяжливою повинністю, а покликом серця. Життєве кредо «Ніколи і нікому не завдавати болю та страждань, а приносити радість іншим» у майбутньому допоможе стати кожному учневі справжнім громадянином, Людиною з великої літери. Крім того, мрії дітей-сиріт збудуться, і вони отримають щирого вірного друга та порадника у особі лідера учнівського самоврядування чи дорослого, який допоміг втілити дитячу мрію.


Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)
 
LitoДата: Понеділок, 15.11.2010, 22:06 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 190
Репутація: 4
Статус: Offline
Valeriy,
Спасибо, Валера. В некоторых областях начали его реализацию, а самого проекта расписанного ещё нет. Теперь сделаю, пусть люди пользуются.
 
LitoДата: Понеділок, 15.11.2010, 22:11 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 190
Репутація: 4
Статус: Offline
Надо начинать всё с начала. Олимпиады и всё остальное не повод не писать и не отзываться. Значит выбрали не тех... Ведь каждый должен оценить свои возможности не только организационные, но и возможность свободного времени, общения, общественной работы. И, если кто-то не успевает, значит надо искать тех, кто может организовать своё время чтобы хватило и на учёбу и на работу в ВРС. Попробуем ещё раз всем написать... Может это просто случайность и все опять проснутся...
 
КсенькаДата: Вівторок, 16.11.2010, 17:30 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Татьяна Владимировна,а у меня к вам вот такой вопрос,смотрела списки наших комиссий,но себя почему то не обнаружила... обидно как то.... а то вдруг если что,то получиться я не в деле sad
 
ВікаДата: Вівторок, 16.11.2010, 18:26 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Доброго вечора!
9-го листопада міська рада учнівського саморядування м. Івано - Франківська організовувала День памяті борців-жертв більшовицького терору. А саме це була зустріч за круглим столом депутатів РУС на тему " Тоталітарні режими 20 століття та їх жертви. Чому людство їх допустило?" за участю представників міської організації "Просвіта". Напередодні цієї зустрічі ми спільно із представниками організації "Пласт" організовували для депутатів РУС і учнів безкоштовний перегляд фільму в кінотеатрі "Хроніка Галичини. Золотий вересень"на цю саму тему. Дескусія та спілкування як на мене вдалося.
Сьогодні шкільне самоврядування моєї школи провело День Толерантності, і не тільки в моїй школі, але й інших школах міста. Увага учнів до даної тему приверталась за допомогою стінгазет, цікавих висловів філософів про толерантність які були наклеяні на всій школі, та ще іншим.
Також у листопаді ще має пройти круглий стіл на тему " Гендерної рівності" спільно із представниками міського євроклубу.
Акція яка проводитиметься вже в друге "Свіча памяті"( в день памяті жерт голодомору 1932-33 років), це акція проводиться в центрі патріотичного виховання учнівської молоді Ім С. Бандери, учні шків запалюють свічки на будівлі цього комплексу у вигляді цифри.( того року це було 77, цього року 78) Акція привертає увагу не тільки учнів, але людей які живуть біля центру патріотичного виховання, прохожих, люди долучаються до неї.
Сайт переглядаю щодня.
 
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:35 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Расскажу о своих делах=). Сегодня городской ученический парламент Евпатории проводил беседу-тренинг о лидерстве с детьми из детдома. Нам дали одну из самых сложных групп, хоть конечно это и 4 класс, но они были замкнуты и друг друга не любили. Но мы своим задором и искренностью их ТАК раскрыли, что воспитали просто диву давались=)))). Нам предложили организовать самоуправление в этом детдоме, чем мы сейчас в общем то и занимаемся!
21 ноября мы всем Крымом проведем акцию "Подари улыбку Крыму", где будем помогать людям раскрыть свои чувства=))). Сайт тоже пересматриваю каждый день!

Еще у нас в Евпатории намечается несколько квестов: один на тему "Гарри Поттер и кубок огня", второй "Евпатория 8 чудо света". Еще у нас в городе проходило мероприятие "Куриная битва", где школьники дрались подушками=))). Пришло аж 40 человек!!! И все с подушками=))))) Короче жизнь бьет ключом!

Додано (16.11.2010, 19:35)
---------------------------------------------
Ксюша, во-первых "Татьяна Николаевна"!
Во-вторых сейчас голова твоей комиссии должна составить список своих исходя из анкет!!! Так что не парся=)). Работай=))


Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)
 
ИванДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:55 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Всем добрый вечер! Из-за некоторых трудностей только сегодня удалось собрать городской совет самоуправления, на котором был избран президент совета! С понедельника стартует городская программа "мы команда" в которой принимают участие команды школьных советов самоуправления. Она будет проходить в несколько этапов: с начало на районом, а потом на городском уровне!
 
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:57 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
а в чем заключается эта программа???

Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)
 
LitoДата: Вівторок, 16.11.2010, 19:59 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 190
Репутація: 4
Статус: Offline
Ксенька,
Ксюша, не переживай. Мы сейчас будем переделывать сайт и переводить его на самостоятельный хостинг, поэтому я и не добавляю особо информации. Через две недели у нас будет новый модернизированный сайт и там уже будет вся информация. И там у вас будет возможность каждому самому выставлять свою информацию, вести свою комиссию и модерировать свой участок работы и свою команду. Так что о тебе мы не забываем и не забудем. Главное - продолжай работать.
 
КсенькаДата: Вівторок, 16.11.2010, 20:26 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой-ой-ой,.Татьяна Николаевна,извините за ошибку в отчестве,вы тёска с моим местным куратором и я по инерции ошиблась...
Спасибо за ответ)

А у нас в городе проходила неделя информатики,которую организовало самоуправление нашей школы,неделя проходила в форме квеста,состоящего из нескольких этапов,на каждом из которых ребята могли заработать определённые баллы,впоследствии обменяв их на квестовскую валюту (биты и байты),за которую по окончанию всех конкурсов могли купить себе призы)) Так же в связи с выборами нового городского головы проходила ролевая игра "Выборы",на ней мы учились тому,как нужно балатироваться в кандидаты,составлять предвыборную программу,рекламу и т.д. В общем проходили так сказать полный процесс попадания в настоящие взрослые депутаты,только естественно в более короткий и срок и в форме игры)

 
OksankaДата: Вівторок, 16.11.2010, 20:35 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Миколаївна , в мене до вас таке питаннячко !!!!
Ми на школу хочемо виписати газету , а от тільки , ви казали що підписка коштує 50 грн. , а от в газеті написано 120 !!!
По якій ціні підписувати газету ???7
 
ТаняДата: Вівторок, 16.11.2010, 20:53 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый вечер!
 
ValeriyДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:00 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Oksanka,

Оксана, отвечу на твой вопрос! Платить нужно по тому бланку, который тебе присылали, где 5 гривень! Потому что за эти деньги (50 грн) мы оплачиваем не целый год выпуска газеты, а несколько месяцев! Но оплатить нужно, потому что газета на грани исчезновения!!! Поэтому платите 50 грн!


Вижу реки стихов туманный очерк - жизни горестный итог. Моя мысль и некрасивый почерк, лелеют буквенный поток (Г.В.В)
 
ИванДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:00 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Примерно тоже самое что и было в мукачево!
 
Форум » Test category » Test forum » Он-лайн засідання 15.11.2010 (ВРС - результати роботи за період після збору)
 • Сторінка 1 з 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 7
 • »
Пошук:

Безкоштовний хостинг uCoz