Неділя, 16.06.2019, 01:57

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, ГістьRSS


Наше опитування
Міні-чат
500
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 Лист МОНУ "Про проведення відкритого Конкурсу «Чи знаєш ти Європу?


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua


від    22.11.10              _1/9-839__                   

від                  ___ на №                  

Міністерство освіти і науки

Автономної Республіки Крим

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій

Керівникам навчальних закладів

Про проведення відкритого Конкурсу

«Чи знаєш ти Європу?

Допоможи Європі дізнатися про тебе!»

 Всеукраїнська мережева радіостанція «Наше Радіо» та громадська організація Євроклуб «Право і захист» за фінансування Європейського Союзу в Україні проводить у 2010-2011 роках відкритий Конкурс для старшокласників «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!» в рамках    проекту «Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України».

          У 2010 році міністерство підтримувало зазначені організації  в реалізації  проекту  «Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році». У проекті взяли участь 50 євроклубів з усіх регіонів.

          На виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-1011 роки (наказ МОН від 27.01.09 №37) та враховуючи позитивний досвід співпраці Міністерство освіти і науки підтримує проведення відкритого Конкурсу «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!».

          Конкурс проводиться з метою:

·        поглиблення серед учнів старших класів знань щодо євроінтеграційних процесів, які відбуваються на території України;

·        виявлення та підтримки найбільш освідченої , талановитої, самостійно мислячої молоді;

·        сприяння стабільному розвитку територіальних громад через заохочення молоді до участі у розв’язанні актуальних місцевих проблем.

               До участі у конкурсі запрошуються команди старшокласників загальноосвітніх, професійно-технічних  та позашкільних навчальних закладів України, лідерів учнівського самоврядування. Перший тур Конкурсу, заочний – on-line. Термін реєстрації команд на сайті Конкурсу – до 10 грудня 2011 року.

           Команди, які не мають доступу до Інтернету для  проходження тестування, можуть скористатися допомогою експертів та звертатися за телефоном:

( 044) 331-22-52 (контактна особа Володимир Брущенко).

Додаткова інформація та реєстрація команд:

http://www.euro-konkurs.org.ua/

Запитання щодо участі у Конкурсі та реєстрації направляти за адресою:

euro-konkurs@hreuc.com

Просимо визначити відповідальних осіб від обласних центрів позашкільної освіти до компетенції яких входять питання інформування громадськості з питань європейської інтеграції та координації роботи Євроклубів та  повідомити  відділ виховної роботи, позашкільної освіти та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України  (контактна особа Бут Світлана Володимирівна

 тел.(044) 486-15-35).


Додаток Умови проведення Конкурсу.

 

Заступник Міністра                          І.П. Зайцева                                                     

 


Вик. С.В.Бут, 486-15-35
Додаток

до листа МОНУ від_22.11._2010№_1/9-839_


Алгоритм Конкурсу складається з таких етапів:


 1.     Реєстрація команд на сайті Конкурсу – до 10 грудня 2011 року.

2.     Перший тур Конкурсу, заочний – on-line тестування щодо знань про Євросоюз та різні аспекти його діяльності, зокрема, щодо технічної допомоги, яку надає ЄС Україні, а також – щодо впливу цих процесів на дітей і молодь – до 30 січня 2011 року.

3.     Ознайомчі візити команд-фіналістів (по одній з кожної області, АРК, міст Києва та Севастополя) до організацій, які є регіональними партнерами ЄС та ООН з метою отримання інформації та консультацій щодо підготовки командами власних програм (проектів, концептів), спрямованих на підсилення ролі молоді у громаді (витрати оплачуються Організаторами Конкурсу) – до 28 лютого 2011 року.

4.     Підготовка командами-фіналістами в режимі консультацій з експертами власних концептів – до 31 березня 2011 року.

5.     Другий тур Конкурсу, очний – презентація командами-фіналістами на конференції у м. Києві концепцій власних проектів (витрати оплачуються Організаторами Конкурсу) – квітень 2011 року. 

6.     Визначення можливості надання командам фінансування для практичного втілення їх концептів – травень 2011 року.

7.     Відрядження команди-переможця з ознайомчою поїздкою до країни Європейського Союзу (витрати оплачуються Організаторами Конкурсу) – липень 2011 року 

        Для участі у Конкурсі обов’язкова реєстрація на сайті, перший тур відбудеться також у дистанційному режимі – шляхом проходження тестування на сайті. Такий механізм забезпечить повну об’єктивність оцінки, оскільки електронна система самостійно обчислюватиме бали команд.

        У разі, якщо команда не має вільного доступу до Інтернету в межах свого населеного пункту, Організатори Конкурсу можуть запропонувати місце для проходження тестування в межах області.       

        Журі другого туру Конкурсу складатиметься з фахівців Євросоюзу, провідних неурядових організацій, представників Міністерства освіти і науки України, журналістів, громадських діячів та політиків. Буде забезпечено максимально прозору систему оцінки з метою забезпечення об’єктивного визначення переможців.

        Додаткова інформація та реєстрація команд:

http://www.euro-konkurs.org.ua/

 Запитання щодо участі у Конкурсі та реєстрації направляти за адресою:

euro-konkurs@hreuc.com

         Команди, які потребують забезпечення доступу до Інтернету для проходження тестування, можуть звертатися за телефоном: 044 331 22 52 

 ДОВІДКОВО: Конкурс проводиться в рамках проекту «Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України», який здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією «Наше Радіо» за фінансування Європейського Союзу. Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні. Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб «Право і Захист».

 

Лідери © 2019Пошук
 
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Архів записів
 
Друзі сайту
liderona.ucoz.ru
aiki-tiger.at.ua
 
Кошик
Ваша корзина пуста
 
Безкоштовний хостинг uCoz